Blood Angels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blood Angels


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Přihláška Bart

Goto down 
+2
Amore
Bartik
6 posters
AutorZpráva
Bartik




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 05. 11. 09

Přihláška Bart Empty
PříspěvekPředmět: Přihláška Bart   Přihláška Bart Icon_minitimeThu Nov 05, 2009 7:53 pm

Ahojky Zdravim všichni lidi co mají zkratku BA Smile... I Kamarády Gildy Smile

Ahojky jsem Daniel Bureš je mi 15 let a nějaky ten měsíc ... Moje koníčky je Fotbal,Hudba
Poslouchám Punk,Rock,Metal -- Nesnáším Hip - Hop Smile ..

V Uo vlastním strašně moc postav který mám napůl s kámošem ze třídy kterýho beru jako
svého mladšího bráchu .. I Když je mladší jen o rok ... Takže Postavy jsou následující :
Bartimeo -Warrior
Donnie -Necromancer
Craft -Craft
PavelIII -Clerik
Wampire Kralicek -Wampire
Merl -Mág
Dark Angel I -Warior
Mysterio Velky -Ranger

Všechny Postavy Schopná k dungu ..

Jak jsem říkal mám s kámošem postavy na půl..


Dungy co jsem prošel : Všechny až na Ratmany ,Sorcy. Peklo do konce a Desp 1234
Guildy byl jsem : HoP,SoD,DoHR a vlastnil jsem gildu END Smile

Proč Vás ?? No tak jako vždycky jsem vás bral jako ne dobré hráče ale super partu ted
už jste obojí ... Ne jen kuli tomu chci k vám ale jste fakt dobrý ...
Chci si užíš zábavu pár dungů a tak Wink Tak Pojdme spolu a s dalšímy
dobrodruhy prekonat další dobrodružství

Hraju 5 let

ICQ : 373-822-193
Návrat nahoru Goto down
Amore

Amore


Poeet p?íspivku : 40
Age : 36
Location : Geca
Registration date : 19. 10. 09

Přihláška Bart Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Bart   Přihláška Bart Icon_minitimeThu Nov 05, 2009 10:16 pm

Nechcem rypat, nic ma do toho neni, ale Harsh sa tu us hlasil.... Asi by si si najprv mal ujasnit ktore su tvoje postavy.... To by mohlo dost pomoct. Smile
Návrat nahoru Goto down
Bartik




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 05. 11. 09

Přihláška Bart Empty
PříspěvekPředmět: as   Přihláška Bart Icon_minitimeThu Nov 05, 2009 10:18 pm

Koukni Harsh jse jmenuje Martin Podolský a vlastnil chvíli moji postavu Crafta ... Smile Rád ti to vysvětlím
Návrat nahoru Goto down
Sammaela
Admin
Sammaela


Poeet p?íspivku : 131
Age : 34
Registration date : 17. 09. 08

Přihláška Bart Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Bart   Přihláška Bart Icon_minitimeThu Nov 05, 2009 10:39 pm

ahojky

aaa heleme se koho tu mame Smile mocneho pana buryho ktery vlastni(vlastnil) ne mene zname pekacko pechiho a nemilosrdne nas pojel v dungu hytloch...Wink

prihlaska docela pekna jen me tu chyby par informaci a bodu Very Happy:D

1) ty a PK (coz si myslim ze je hodne zajimava otazka vzhledem ktomu ze jsi PK behal)
2) ty a praskani
3) za jakou z tech mrte postav se vubec chces hlasit
4) co muzem cekad od toho ze vlastnis Acci s kamosem? (aby ty jsi nesel knam kamos logl jeee mamon sup stim do banky)
5)podle ceho soudis ze jsme dobri?
5) jeste vlastnis nejake PK?
6) ty a PVM vs. PVP
7) co nam muzes nabydnout
Cool co jsi ochoten udelat pro clenstvi
9) co jsi ochoten pro guildu obetovat


no urcite jeste na neco prijdu... a ted ta nejdulezitejsi a nejpodstatnejsi otazka

Co vubec od guildy Blood Angels (vsimete si ze jsem to vypsal cely tak si toho vazte) ocekavas po odhaleni techto par vecicek o terych mimochodem vim a taky vim ze jsi to uz u nas zkousel..Wink


No zme stranky by to bylo k tve vycerpavajici odpovedi asi tak vsechno az na par vecicek co me v ni chybely add body 1-9 Smile

zatim se mej ....
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloodangels.tym.cz
Bartik




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 05. 11. 09

Přihláška Bart Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Bart   Přihláška Bart Icon_minitimeThu Nov 05, 2009 10:47 pm

Sammaela napsal:
ahojky

aaa heleme se koho tu mame Smile mocneho pana buryho ktery vlastni(vlastnil) ne mene zname pekacko pechiho a nemilosrdne nas pojel v dungu hytloch...Wink

prihlaska docela pekna jen me tu chyby par informaci a bodu Very Happy:D

1) ty a PK (coz si myslim ze je hodne zajimava otazka vzhledem ktomu ze jsi PK behal)
2) ty a praskani
3) za jakou z tech mrte postav se vubec chces hlasit
4) co muzem cekad od toho ze vlastnis Acci s kamosem? (aby ty jsi nesel knam kamos logl jeee mamon sup stim do banky)
5)podle ceho soudis ze jsme dobri?
5) jeste vlastnis nejake PK?
6) ty a PVM vs. PVP
7) co nam muzes nabydnout
Cool co jsi ochoten udelat pro clenstvi
9) co jsi ochoten pro guildu obetovat


no urcite jeste na neco prijdu... a ted ta nejdulezitejsi a nejpodstatnejsi otazka

Co vubec od guildy Blood Angels (vsimete si ze jsem to vypsal cely tak si toho vazte) ocekavas po odhaleni techto par vecicek o terych mimochodem vim a taky vim ze jsi to uz u nas zkousel..Wink


No zme stranky by to bylo k tve vycerpavajici odpovedi asi tak vsechno az na par vecicek co me v ni chybely add body 1-9 Smile

zatim se mej ....

Jojo newim jak to je dlouho možná už to bude dva Roky ten pojezd za Pechyho jojo běhal jsem .. a dost i prasil byli to moje pubertální výlevy od tý doby co jsem byl v Gildě DoHR jsem se strašně změnil ... PK postavu má spíš ten druhej kámoš no hele s těma acc on fakt taky má gildu a prostě nikdy nic nevezme za něj bych položil ruku do ohně !! Fakt je to super člověk..Jinak už neprááskám ...K vám chci za všechny dungy za co koliv prostě umím vše ..=)Čeho soudím už se snažíte prostě dungujete a aktivita u vás je a o to mi jde :)PVM vs PVP ?? víc ted PVM ale PVP chodim za běhat za GP Light Smile ... Co vám nabídnout no newim Smile moji duši Smile :-D CO jsem udělat pro členství ??? No budu se snažit udělat vše co bude v mých silách a fakt vást přesvědčit ,že jsem se změnil Smile...Pro gildu obětovat i kdybych byl poslední živej na výpravě tak bych klidně obětoval to co mám na sobě Smile Hlavně aby jste měli věci vy Wink Smile
Návrat nahoru Goto down
Bartik




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 05. 11. 09

Přihláška Bart Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Bart   Přihláška Bart Icon_minitimeThu Nov 05, 2009 10:48 pm

a ješte chci říct , že jsem to fakt u vás nezkoušel !!..
Návrat nahoru Goto down
Guldan




Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 23. 02. 09

Přihláška Bart Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Bart   Přihláška Bart Icon_minitimeThu Nov 05, 2009 11:47 pm

Ahoj, máš postavy od Batra takže pokud ti je svěřil on tak ti to dává malý plus. Ovšem pak vyvstává otázka...pokud by se vrátil, vrátíš mu je?

Po malým plusku následuje i mínusko....Mysterio Veliký...jak dlouho je to tvá postava? Mám ji uvedenou ve svým "soukromým blacklistě". Buďto mě před ním někdo varoval, že práská, a nebo na něj někdo upozorňoval na vývěšce, že podvádí při obchodech...prosím vysvětlení/vyvrácení.

Další věc co bych ti rád na rovinu řekl, že se trochu bojím bývalých pkček, ale šanci dávám každýmu Smile

Proč si odešel z dohru?

Dál se mi moc nelíbí ty postavy napůl s někým...dá se s tím něco dělat?

Prohřešky máš?
Návrat nahoru Goto down
Bartik




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 05. 11. 09

Přihláška Bart Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Bart   Přihláška Bart Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 8:58 am

Guldan napsal:
Ahoj, máš postavy od Batra takže pokud ti je svěřil on tak ti to dává malý plus. Ovšem pak vyvstává otázka...pokud by se vrátil, vrátíš mu je?

Po malým plusku následuje i mínusko....Mysterio Veliký...jak dlouho je to tvá postava? Mám ji uvedenou ve svým "soukromým blacklistě". Buďto mě před ním někdo varoval, že práská, a nebo na něj někdo upozorňoval na vývěšce, že podvádí při obchodech...prosím vysvětlení/vyvrácení.

Další věc co bych ti rád na rovinu řekl, že se trochu bojím bývalých pkček, ale šanci dávám každýmu Smile

Proč si odešel z dohru?

Dál se mi moc nelíbí ty postavy napůl s někým...dá se s tím něco dělat?

Prohřešky máš?
Jak jistě sme se s Bartem dohodli kdyby se vrátil postavy má hned z5 ...Mysterio Velky je od kámoše z realu to byl vetší prase než já Smile to ho máš dobře v Black Listu Smile ....Jj pekáček se máš bát a chápu to nějak uvidíme že to bude v pohodě Wink
Proč sem odešel z DoHR ?? No Smile Odešel jsem dvakrat jednou že jsem měl zaracha na kompa a tam se platí pokuty tak ... a po druhý hrozná neaktivita a je i ted Smile
Tak ty postavy napůl toho se nevzdám máme vše napůl majetek uplně vše jsme fakt jak bráchové toho se nevzdám Smile
Návrat nahoru Goto down
Sammaela
Admin
Sammaela


Poeet p?íspivku : 131
Age : 34
Registration date : 17. 09. 08

Přihláška Bart Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Bart   Přihláška Bart Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 2:28 pm

jenze tady de o to aby kdyz u nas budes nelogl tvuj kamos...Wink a proste nedelal praseciny a dejme tomu nam reknes hele v pondeli tu nebudu Smile a bum bac v pondeli tu budes... Smile nebo vecer nemuzu jit dunga a bum budes tu ale dunga nepujde... pac logne tvuj kamos...Wink atd atd atd

jinak jsi mi neodpovedel s jakou postavou k nam chces?? Smile ono je sice pekny ze umis hrat za vsechny...Wink Very Happy:D:D ale jen jedna bude moct byt zapsana jako adept Very Happy:DD:D
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloodangels.tym.cz
Bartik




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 05. 11. 09

Přihláška Bart Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Bart   Přihláška Bart Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 3:19 pm

Tak newim to je jedno třeba Ranga Smile Jinak on fakt loguje moje postavy minimálně .. Spíše hraje mága ... a druhého wara Dark Angel ..
Návrat nahoru Goto down
Guldan




Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 23. 02. 09

Přihláška Bart Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Bart   Přihláška Bart Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 6:46 pm

néééé mysteria néééé...je sice pekny, ze ho hrál někdo jinej, ale povest se váže k ménu...

nejde tvýmu téměř-bratrovi vzít přístup třeba na jeden acc, kterej bude u nás?
Návrat nahoru Goto down
Guldan




Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 23. 02. 09

Přihláška Bart Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Bart   Přihláška Bart Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 7:31 pm

Dark Angel I. [Regiment]

?
Návrat nahoru Goto down
Myska

Myska


Poeet p?íspivku : 138
Age : 42
Registration date : 17. 09. 08

Přihláška Bart Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Bart   Přihláška Bart Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 8:35 pm

Tak Ahojky abych taky neco postla.. Very Happy No otazky uz asi dali kluci..Jako taky se me moc nelibi ze se delis s nekym o acc to bude asi problem...jako jsem pro zkusit to stebou aby sme ti dali tu sanci dokazat nam ze jsi se zmenil...A souhlasim s Guldou ze za Mysteria nee.. povest se proste vaze k postave no...a to by nebyla moc dobra vizitka kdyby se za jmenem Mysteria vyjimala zkratka BA...Jinak asi nemam co bych dodala...Spolecny dungy a nejaky ten ukol a uvidi se Smile
Návrat nahoru Goto down
Sammaela
Admin
Sammaela


Poeet p?íspivku : 131
Age : 34
Registration date : 17. 09. 08

Přihláška Bart Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Bart   Přihláška Bart Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 10:21 pm

obskousim te a zadam ti par ukolu a uvidime Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloodangels.tym.cz
Antaris




Poeet p?íspivku : 83
Registration date : 13. 09. 09

Přihláška Bart Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Bart   Přihláška Bart Icon_minitimeSat Nov 07, 2009 12:50 am

Hele Ahoj, ale ja jsem vyrazne proti Smile

Jak je tu jiz psane deleni o ACC je vyrazne proti pravidlum, myslim... a tohle je kodex kterej nikdo nema porusovat..(nevis kdo to logne cotoje zac uskodi nekomu a pak se to resi a nic se nevyresi prootze je v guilde...... o tohle docela nestojim... a neverim ti ohledne guildy BA, pechyho znam docela... u mne mas velke minus.


a jak jsem již psal sem proste proti prijmani techto hracu ...


Zatim ahoj..


Exclamation Exclamation
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přihláška Bart Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Bart   Přihláška Bart Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Přihláška Bart
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blood Angels :: Arch anebo co je vyrizeno-
Přejdi na: