Blood Angels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blood Angels


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Haret-Menel-Yain Přihláška.

Goto down 
+2
Sammaela
KeniCz
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
KeniCz




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 08. 12. 09

Haret-Menel-Yain Přihláška. Empty
PříspěvekPředmět: Haret-Menel-Yain Přihláška.   Haret-Menel-Yain Přihláška. Icon_minitimeFri Dec 11, 2009 12:21 am

1.Postava se kterou se hlásím do guildy a její skilly?

Cleric Haret-Menel-Yain.

Magery: 84.3 (dodela se v dungu)
Parring: 80.0
Anim.Lore: 80.0
Mace F. 48.9
E. Inteligence 67.7
M. Resistance: 71.5
Healing: 92.3 (dodelava se)
Anatomy: 87.1 (shanim knížky)
Hiding: 23.1
Stealth: 30.0
Meditation: 15.0

2.Ostatní vaše postavy a jejich skilly?

Mage Mr.Keni

Alchemy: 97.6
Inscryption: 60.6
Magery: 100
Healing: 50
Anatomy: 50
Hiding: 50
Stealth: 30 max

Craftice I Love You :

BS: 100
Mining: 100
Tailoring: 100
Arms lore: 100
Tinkering: 100
Bow craft: 60
Lumber: 59
PK nemám.

3.Jak dlouho hrajete?

Mno tak na dp uz hraju od roku 2003
(ale jako kazdej starsi hrac zaky s nejakou tou pause ze :_) )


4.Jaké jste byly dungeony?

Byl jsem skoro vasechny ale porad se neco meni ze takze si toho moc nepamatuji ale rychle se ucim jen ted posledni dobou se to neda nikdo nikam nechce chodit Sad



5. Jméno, věk, město, zamětnání?

Martin (keni) me tak rikaji vsude Smile moje první postava.
24 starej paprda
Hodonín (spoustu let ve spanelsku Valencia)
Jo jak kdy takovej klucina na vse Smile



6. ICQ?

175-174-412

7. Jak často hraju?

Mno jak kdy UO docela casto ale neba me behat sam radsi bych nejake ty dungy,qwesty,atd...

8. Záliby?

Filmy,hry, auta,cestovani



EDIT:

Ještě sem si vzpomněl na pár věcí:

Byl jsem trebas Camelot, camarilla, Legie .... duvod meho odchodu byl neaktivyta guildy a u nekterych trebas bez poviseni Sad
Návrat nahoru Goto down
Sammaela
Admin
Sammaela


Poeet p?íspivku : 131
Age : 34
Registration date : 17. 09. 08

Haret-Menel-Yain Přihláška. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haret-Menel-Yain Přihláška.   Haret-Menel-Yain Přihláška. Icon_minitimeFri Dec 11, 2009 12:56 am

Ahojky prilaska super...

az na jednu vec ze me tam chybyi PK a ty.. Smile


aha tak nechybi je to tam napsane bezvirazne a prehledl jsem to..Wink ale stejne nazor na ne napsat muzes Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloodangels.tym.cz
Amore

Amore


Poeet p?íspivku : 40
Age : 36
Location : Geca
Registration date : 19. 10. 09

Haret-Menel-Yain Přihláška. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haret-Menel-Yain Přihláška.   Haret-Menel-Yain Přihláška. Icon_minitimeFri Dec 11, 2009 1:18 am

Tak obopis lidi na icq... a vela stastia
Návrat nahoru Goto down
KeniCz




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 08. 12. 09

Haret-Menel-Yain Přihláška. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haret-Menel-Yain Přihláška.   Haret-Menel-Yain Přihláška. Icon_minitimeFri Dec 11, 2009 1:55 am

Sammaela napsal:
Ahojky prilaska super...

az na jednu vec ze me tam chybyi PK a ty.. Smile


aha tak nechybi je to tam napsane bezvirazne a prehledl jsem to..Wink ale stejne nazor na ne napsat muzes Smile

Mno muj nazor na pk nemam je v lasce a osobne jsem hral kdysi za pk ale nejak me neba pvp Smile utect nekdy se me to podari ale jinak nic Sad nemam prd PK akor prasata
Návrat nahoru Goto down
KeniCz




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 08. 12. 09

Haret-Menel-Yain Přihláška. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haret-Menel-Yain Přihláška.   Haret-Menel-Yain Přihláška. Icon_minitimeFri Dec 11, 2009 1:56 am

Amore napsal:
Tak obopis lidi na icq... a vela stastia

Ok tak snad se me to podari Smile jinak co asi mam udelat aby ste me vzaly ?
Návrat nahoru Goto down
Amore

Amore


Poeet p?íspivku : 40
Age : 36
Location : Geca
Registration date : 19. 10. 09

Haret-Menel-Yain Přihláška. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haret-Menel-Yain Přihláška.   Haret-Menel-Yain Přihláška. Icon_minitimeFri Dec 11, 2009 2:31 am

Musis mat rad rizky !!!
Návrat nahoru Goto down
Antaris




Poeet p?íspivku : 83
Registration date : 13. 09. 09

Haret-Menel-Yain Přihláška. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haret-Menel-Yain Přihláška.   Haret-Menel-Yain Přihláška. Icon_minitimeFri Dec 11, 2009 7:21 am

Ahoj, Tak zacnu se ptat .... Proc sis vybral zrovna nasi guildu?
Druha hrajes i maga a co bys zvladl za dng?
Jako kazda jina otazka.. Co čekas od nasi guildy , a od lidi vni?
Potom bych se te chtel zeptat jestli mas BRachu nebo sestru xD ..


A co musis udelat? .... musis čekat, a precist si forum jak se vlastne prijma .....
Návrat nahoru Goto down
Guldan




Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 23. 02. 09

Haret-Menel-Yain Přihláška. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haret-Menel-Yain Přihláška.   Haret-Menel-Yain Přihláška. Icon_minitimeFri Dec 11, 2009 11:06 am

Čau, já asi nemám žádný otázky, přihláška se mi líbí a věřím, že se rozrosteme o dalšího fajnovýho člověka Wink
Návrat nahoru Goto down
Myska

Myska


Poeet p?íspivku : 138
Age : 42
Registration date : 17. 09. 08

Haret-Menel-Yain Přihláška. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haret-Menel-Yain Přihláška.   Haret-Menel-Yain Přihláška. Icon_minitimeFri Dec 11, 2009 1:10 pm

Takze Ahojky..Smile koukam jak se tu vsici uz pekne rozepsali..Smile ja taky nemam zadne otazky snad jen dodate k Jantarovi" Nebud prusa porad Very Happy" ja vim ze mas choutky ale tak preci nebudem prijimat podle toho jestli ma sourozence Very Happy jinak se mi prihlaska libi a asik taky nemam zadne otazky...tak snad se zadari a budem te moci uvitat mezi nami...Smile
Návrat nahoru Goto down
KeniCz




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 08. 12. 09

Haret-Menel-Yain Přihláška. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haret-Menel-Yain Přihláška.   Haret-Menel-Yain Přihláška. Icon_minitimeSun Dec 13, 2009 5:29 pm

Amore napsal:
Musis mat rad rizky !!!

Tak Šnicle mam rad is herteplovim salatem :d flower
Návrat nahoru Goto down
KeniCz




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 08. 12. 09

Haret-Menel-Yain Přihláška. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haret-Menel-Yain Přihláška.   Haret-Menel-Yain Přihláška. Icon_minitimeSun Dec 13, 2009 5:36 pm

1.Ahoj, Tak zacnu se ptat .... Proc sis vybral zrovna nasi guildu?

Vasi Guildu jsem si vybral z duvodu ze znam misicku byly sme to myslim spolem nekde v dangu Smile nebo spise sme se tam potkaly Smile

2.Druha hrajes i maga a co bys zvladl za dng?

Mno abych pravdu rek tak maga se me moc nechce hrat bo toho jsem si spis udelal na harw .)

3.Jako kazda jina otazka.. Co čekas od nasi guildy , a od lidi vni?

Co cekam cekam to ze se bude aspon trosku chodit dung .) to asi kazdy a samo jako neco jineho treba srazy akce atd... tje asi na uo to nej Smile

4.Potom bych se te chtel zeptat jestli mas BRachu nebo sestru xD ..

Tak mam 3 bratry a 5 sester Smile
Bratry 27,18,12 Sestry 30,25,22,20,13


Doufam ze spokojenost Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sammaela
Admin
Sammaela


Poeet p?íspivku : 131
Age : 34
Registration date : 17. 09. 08

Haret-Menel-Yain Přihláška. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haret-Menel-Yain Přihláška.   Haret-Menel-Yain Přihláška. Icon_minitimeSun Dec 13, 2009 9:01 pm

tyyyy kraso ale ze tech sourozencu mas... Smile hrajes jen ty uo ?? nebo jeste nekdo?? Smile

no dungy se chodej casto to jo a srazy jsou taky...Wink takze doufam ze se ti u nas bude libit Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloodangels.tym.cz
KeniCz




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 08. 12. 09

Haret-Menel-Yain Přihláška. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haret-Menel-Yain Přihláška.   Haret-Menel-Yain Přihláška. Icon_minitimeSun Dec 13, 2009 9:06 pm

Sammaela napsal:
tyyyy kraso ale ze tech sourozencu mas... Smile hrajes jen ty uo ?? nebo jeste nekdo?? Smile

no dungy se chodej casto to jo a srazy jsou taky...Wink takze doufam ze se ti u nas bude libit Smile


Nn ultimku hraju jen ja .) vesi se snazi byt ti lepsi :d teda aspon si to mysli ze capiny by nikdy nehraly Very Happy ale solitar hrajou porad Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sammaela
Admin
Sammaela


Poeet p?íspivku : 131
Age : 34
Registration date : 17. 09. 08

Haret-Menel-Yain Přihláška. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haret-Menel-Yain Přihláška.   Haret-Menel-Yain Přihláška. Icon_minitimeSun Dec 13, 2009 9:08 pm

KeniCz napsal:
Sammaela napsal:
tyyyy kraso ale ze tech sourozencu mas... Smile hrajes jen ty uo ?? nebo jeste nekdo?? Smile

no dungy se chodej casto to jo a srazy jsou taky...Wink takze doufam ze se ti u nas bude libit Smile


Nn ultimku hraju jen ja .) vesi se snazi byt ti lepsi :d teda aspon si to mysli ze capiny by nikdy nehraly Very Happy ale solitar hrajou porad Very Happy

no me osobne pride ze soliter je vetsi capovina jak UO Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloodangels.tym.cz
KeniCz




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 08. 12. 09

Haret-Menel-Yain Přihláška. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haret-Menel-Yain Přihláška.   Haret-Menel-Yain Přihláška. Icon_minitimeSun Dec 13, 2009 9:23 pm

Sammaela napsal:
KeniCz napsal:
Sammaela napsal:
tyyyy kraso ale ze tech sourozencu mas... Smile hrajes jen ty uo ?? nebo jeste nekdo?? Smile

no dungy se chodej casto to jo a srazy jsou taky...Wink takze doufam ze se ti u nas bude libit Smile


Nn ultimku hraju jen ja .) vesi se snazi byt ti lepsi :d teda aspon si to mysli ze capiny by nikdy nehraly Very Happy ale solitar hrajou porad Very Happy

no me osobne pride ze soliter je vetsi capovina jak UO Smile

Toto jim rikam porad :d dokonce mladsi segru jsem to ucil ale nejak ji to nechytlo ale zajimala se oto :d


Jo a jak to udelame s prijetim nebo je na to nejakej postup ? dneska uz budu myt pc konecne doma Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Myska

Myska


Poeet p?íspivku : 138
Age : 42
Registration date : 17. 09. 08

Haret-Menel-Yain Přihláška. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haret-Menel-Yain Přihláška.   Haret-Menel-Yain Přihláška. Icon_minitimeSun Dec 13, 2009 10:39 pm

cauky no s prijetim to je byva tak ze dostanes nejaky ty ukoli a odzkousime te a pak uvidime..Smile jiank celkem velka rodina se divim ze hrajes jen ty Very Happy
Návrat nahoru Goto down
KeniCz




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 08. 12. 09

Haret-Menel-Yain Přihláška. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haret-Menel-Yain Přihláška.   Haret-Menel-Yain Přihláška. Icon_minitimeMon Dec 14, 2009 5:34 pm

Tak sup sem s ukolama :d uz se i celkem nudim :d
Návrat nahoru Goto down
Antaris




Poeet p?íspivku : 83
Registration date : 13. 09. 09

Haret-Menel-Yain Přihláška. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haret-Menel-Yain Přihláška.   Haret-Menel-Yain Přihláška. Icon_minitimeMon Dec 14, 2009 5:49 pm

Asi neumis cist, ale me si rozhodne nepsal ...
Návrat nahoru Goto down
KeniCz




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 08. 12. 09

Haret-Menel-Yain Přihláška. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haret-Menel-Yain Přihláška.   Haret-Menel-Yain Přihláška. Icon_minitimeMon Dec 14, 2009 6:47 pm

Antaris napsal:
Asi neumis cist, ale me si rozhodne nepsal ...

Zase nikoho nechci rusit spamem chapes nevim co mam psat atd.... uz mam v icq tolik lidi ze uz se v tom neviznam _!!! tak se me nediv proc nechci psat na icq a kdyz uz tak forko slouzi od psani ne Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Guldan




Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 23. 02. 09

Haret-Menel-Yain Přihláška. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haret-Menel-Yain Přihláška.   Haret-Menel-Yain Přihláška. Icon_minitimeMon Dec 14, 2009 7:24 pm

https://bloodangels.forumczech.com/prihlasky-f1/informace-pro-uchazeee-etite-t111.htm

ono jde hlavně o tyhle lidi Smile
bo tohle forum je takový všelijaký :p
Návrat nahoru Goto down
KeniCz




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 08. 12. 09

Haret-Menel-Yain Přihláška. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haret-Menel-Yain Přihláška.   Haret-Menel-Yain Přihláška. Icon_minitimeMon Dec 14, 2009 9:50 pm

Dneska jsem teda dostal konecne ukol :d 10K peri Very Happy tak snad to splnim jeste do vecera :d
Návrat nahoru Goto down
Antaris




Poeet p?íspivku : 83
Registration date : 13. 09. 09

Haret-Menel-Yain Přihláška. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haret-Menel-Yain Přihláška.   Haret-Menel-Yain Přihláška. Icon_minitimeTue Dec 15, 2009 12:53 am

Asi tak nejak, jinak me proste nezajimas....
Návrat nahoru Goto down
KeniCz




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 08. 12. 09

Haret-Menel-Yain Přihláška. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haret-Menel-Yain Přihláška.   Haret-Menel-Yain Přihláška. Icon_minitimeTue Dec 15, 2009 1:18 am

Oprava tak dneska to nestihnu bo jsem si konecne poridil domu pc tak jsem to rozjizdel ale snad do rana to bude Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Myska

Myska


Poeet p?íspivku : 138
Age : 42
Registration date : 17. 09. 08

Haret-Menel-Yain Přihláška. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haret-Menel-Yain Přihláška.   Haret-Menel-Yain Přihláška. Icon_minitimeTue Dec 15, 2009 9:35 am

ja si myslim ze ukoli nejsou nijak casove omezeny..a hlavne nezalezi tu jen na tobe Jantarku... Smile
Návrat nahoru Goto down
Antaris




Poeet p?íspivku : 83
Registration date : 13. 09. 09

Haret-Menel-Yain Přihláška. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haret-Menel-Yain Přihláška.   Haret-Menel-Yain Přihláška. Icon_minitimeTue Dec 15, 2009 11:58 am

Ne nezalezi ale at se drzi kodexu Smile .... a kdyz mi nenapise tak mne proste nezajima a ma u mne velke minus ....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Haret-Menel-Yain Přihláška. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haret-Menel-Yain Přihláška.   Haret-Menel-Yain Přihláška. Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Haret-Menel-Yain Přihláška.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blood Angels :: Prihlasky-
Přejdi na: