Blood Angels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blood Angels


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Janák Prihlaska

Goto down 
+3
Guldan
Sammaela
Grupes
7 posters
AutorZpráva
Grupes




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 14. 12. 09

Janák Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Janák Prihlaska   Janák Prihlaska Icon_minitimeMon Dec 14, 2009 6:44 pm

Tak zdravím všetkých ludí. Moje ctené meno je Timo, ale v temnom ráji ma známi oslovujú Janky. Vo svete realu sa pohybujem už nieco cez 11 rokov. Za rodný kraj uvádzam svoje rodné mesto Dolný Kubín.1.Postava se kterou se hlásím do guildy a její skilly,Grupes-ovi zavonala cierna mágia, ktorej ostal verný až doteraz. ale tolko casu, ku svojej dokonalosti, nevenuje. v podstate, pre neho životu.Mam 50mgr a 80necro.2.Ostatní vaše postavy a jejich skilly?2.Ostatní vaše postavy a jejich skilly?Dalsie postavi nemam.3.Jak dlouho hrajete?Hraju cez 2roki ale mal som cez letné prazdnini pauzu.4.Jaké jste byly dungeony? Este som doposial nebol nebol niake esxtra dungy.5. ICQ?Zastihnut ma môžete na mojom súkromnomicq586-108-662.6.Jake su moje zálibi? Moje zalibi su basketball,plavanie a predovsetkym UO 7.PK?Nevlastnim ziadne PK ani som ich nikdy v laske nemal. 8. Proč jsem si vybral vaši guildu,co od ní očekávám a čím můžu být přínosem?Vasy guildu som si vybral proto lebo sa mi strasne líbi,aj preto bo tam bol bracha:Dufam ze pre vas budu dobrim přínosem.Aj preto lebo kebi že bi som chcel ist dungeog tak bi som mal ist skim.Ja mam 5 surodencu 3 bratov a 2 sestry.2 bratia hraju UO jeden znich sa vola Pedro a druhý Dado. Teraz možno tá horšia správa,doposial som mal bol som raz v jaylu lebo som zabil jedneho typka v cechu ale to asi pred rokom.To je vse co ma napdalo
Návrat nahoru Goto down
Sammaela
Admin
Sammaela


Poeet p?íspivku : 131
Age : 34
Registration date : 17. 09. 08

Janák Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janák Prihlaska   Janák Prihlaska Icon_minitimeMon Dec 14, 2009 7:49 pm

a haleme se Smile

sice kdyby to bylo trosku prehlednejsi bylo by to lepsi .... ale pekna prihlaska zodpovedel jsi snad vsechny otazky a pekne.. Smile

jen je skoda ze mas tak mali skill Smile ale to nevadi urcite na tom zapracujes Smile aspon to necro na max Smile mam dojem ze tu mam jeste ze trejnu necra par regu tak kdyby jsi byl na mizine... Wink tak se ozvi Smile

doufam ze se ti u nas bude libit Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloodangels.tym.cz
Guldan




Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 23. 02. 09

Janák Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janák Prihlaska   Janák Prihlaska Icon_minitimeMon Dec 14, 2009 7:53 pm

Mě se líbí, že jsi kouknul i do ostatních přihlášek a opověděl na to na co se ptáme.

Těžko uvěřit na 11letýho týpka (pokud sem ten věk správně pochopil :p).
Návrat nahoru Goto down
Myska

Myska


Poeet p?íspivku : 138
Age : 42
Registration date : 17. 09. 08

Janák Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janák Prihlaska   Janák Prihlaska Icon_minitimeMon Dec 14, 2009 8:48 pm

Ahojky pekne napsane..Smile ja nemam zadne otazky my se zname uz trosku po icq...) jeste si pridej zbytek clenu i adepty na icq..Smile
Návrat nahoru Goto down
Grupes




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 14. 12. 09

Janák Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janák Prihlaska   Janák Prihlaska Icon_minitimeMon Dec 14, 2009 9:21 pm

Ok dam si vsetkych aj adeptov bounce
Návrat nahoru Goto down
Antaris




Poeet p?íspivku : 83
Registration date : 13. 09. 09

Janák Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janák Prihlaska   Janák Prihlaska Icon_minitimeTue Dec 15, 2009 12:49 am

Ahoj, Zacnu tim ze se mi prihlaska nelibi formou jak je psana. proste hnus.....
Pak se chci zeptat na Pedra co to je za char.(myslim ze Wampir) ...
A po pripade, napis mi k nemu neco vic...
Návrat nahoru Goto down
Grupes




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 14. 12. 09

Janák Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janák Prihlaska   Janák Prihlaska Icon_minitimeTue Dec 15, 2009 8:55 am

Ahoj ano Pedro je Vampir ale aj Pedro II je Nekromancer.A co chces kunej este vediet?
Návrat nahoru Goto down
Myska

Myska


Poeet p?íspivku : 138
Age : 42
Registration date : 17. 09. 08

Janák Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janák Prihlaska   Janák Prihlaska Icon_minitimeTue Dec 15, 2009 9:32 am

Antaris napsal:
Ahoj, Zacnu tim ze se mi prihlaska nelibi formou jak je psana. proste hnus.....
Pak se chci zeptat na Pedra co to je za char.(myslim ze Wampir) ...
A po pripade, napis mi k nemu neco vic...


tobe se nebude nikdy nic libit...tomu klukovi je 11 aspon nekdy bys mohl ocenit ze se nekdo snazi koukne i do ostatnich prihlasek a napise vse na co se ptate...I ten Gulda ktery je des na pravopis ho pochvalil...
Návrat nahoru Goto down
Antaris




Poeet p?íspivku : 83
Registration date : 13. 09. 09

Janák Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janák Prihlaska   Janák Prihlaska Icon_minitimeTue Dec 15, 2009 12:09 pm

Jenze mne se to proste nelibi.
Tohle je muj nazor. A nikdo mi ho brat nebude.
Nelibi se mi to jak je to napsane na sobe. Mohl se podivat k ostatnim prihlaskam jak to delaji ostatni hraci. Proste se na to vys....

jinak bych se zeptal odkud je neni pedro ze Zlina? Myslim ze tam dela vysku nebo tak neco ne ?
Návrat nahoru Goto down
Grupes




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 14. 12. 09

Janák Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janák Prihlaska   Janák Prihlaska Icon_minitimeTue Dec 15, 2009 4:29 pm

Tak sa ti proste nelibi Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Stich

Stich


Poeet p?íspivku : 72
Age : 30
Location : Brit pri resserovi
Registration date : 03. 01. 09

Janák Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janák Prihlaska   Janák Prihlaska Icon_minitimeTue Dec 15, 2009 10:31 pm

fuha tak po dobrych 3 mesiacoch sa pozeram na forko aj ked som byvali clen a nemam do toho co kecat mohol by si tu prihlasku trosicka zprehladnit daj nadpisy a zvyrazni co je dolezite
Návrat nahoru Goto down
Myska

Myska


Poeet p?íspivku : 138
Age : 42
Registration date : 17. 09. 08

Janák Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janák Prihlaska   Janák Prihlaska Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 2:49 pm

Stich napsal:
fuha tak po dobrych 3 mesiacoch sa pozeram na forko aj ked som byvali clen a nemam do toho co kecat mohol by si tu prihlasku trosicka zprehladnit daj nadpisy a zvyrazni co je dolezite


presne tak nemas do toho co mluvit Wink takze?, PSSST Smile
Návrat nahoru Goto down
Grupes




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 14. 12. 09

Janák Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janák Prihlaska   Janák Prihlaska Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 3:55 pm

Nevadi je to kamos aj s icq Laughing
Návrat nahoru Goto down
Farwik

Farwik


Poeet p?íspivku : 20
Registration date : 08. 09. 09

Janák Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janák Prihlaska   Janák Prihlaska Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 12:48 am

Myska napsal:
Stich napsal:
fuha tak po dobrych 3 mesiacoch sa pozeram na forko aj ked som byvali clen a nemam do toho co kecat mohol by si tu prihlasku trosicka zprehladnit daj nadpisy a zvyrazni co je dolezite


presne tak nemas do toho co mluvit Wink takze?, PSSST Smile

Dobrej ster Laughing
Návrat nahoru Goto down
Myska

Myska


Poeet p?íspivku : 138
Age : 42
Registration date : 17. 09. 08

Janák Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janák Prihlaska   Janák Prihlaska Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 10:16 am

Farwik napsal:
Myska napsal:
Stich napsal:
fuha tak po dobrych 3 mesiacoch sa pozeram na forko aj ked som byvali clen a nemam do toho co kecat mohol by si tu prihlasku trosicka zprehladnit daj nadpisy a zvyrazni co je dolezite


presne tak nemas do toho co mluvit Wink takze?, PSSST Smile

Dobrej ster Laughing

co jinyho napsat kdyz se kazdej stara o to o co nema Smile jakoze dobre byvali clen ale myslim ze ted uz je mu do toho prd.. Smile
Návrat nahoru Goto down
Grupes




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 14. 12. 09

Janák Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janák Prihlaska   Janák Prihlaska Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 5:35 pm

Nvm tak napis nech nechodi na forko Laughing
Návrat nahoru Goto down
Myska

Myska


Poeet p?íspivku : 138
Age : 42
Registration date : 17. 09. 08

Janák Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janák Prihlaska   Janák Prihlaska Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 7:40 pm

Grupes napsal:
Nvm tak napis nech nechodi na forko Laughing


to ne..se muze kouknout kdokoli nebudu to nikomu zakazovat vsak jen at se juknou Smile
Návrat nahoru Goto down
Grupes




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 14. 12. 09

Janák Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janák Prihlaska   Janák Prihlaska Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 8:09 pm

Laughing
Návrat nahoru Goto down
Grupes




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 14. 12. 09

Janák Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janák Prihlaska   Janák Prihlaska Icon_minitimeSun Dec 27, 2009 3:35 pm

Tu to prihlasku rusim bounce
Návrat nahoru Goto down
Sammaela
Admin
Sammaela


Poeet p?íspivku : 131
Age : 34
Registration date : 17. 09. 08

Janák Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janák Prihlaska   Janák Prihlaska Icon_minitimeThu Jan 21, 2010 6:28 pm

OKy na zadost zadatele LOCK + Presun

Pokud budes mit jeste zajem tak podej novou prihlasku..Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloodangels.tym.cz
Sponsored content





Janák Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janák Prihlaska   Janák Prihlaska Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Janák Prihlaska
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Batman - prihlaska
» prihlaska Karlson
» prihlaska scortek
» Prihlaska-Pheaton
» Prihlaska-empti

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blood Angels :: Arch anebo co je vyrizeno-
Přejdi na: