Blood Angels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blood Angels


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Kenko-Ranger

Goto down 
+2
Myska
Kenko
6 posters
AutorZpráva
Kenko




Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 17. 01. 10

Kenko-Ranger Empty
PříspěvekPředmět: Kenko-Ranger   Kenko-Ranger Icon_minitimeSun Jan 17, 2010 3:56 pm

1.Postava se kterou se hlásím do guildy a její skilly?


Ranger Kenko

Healing-50,0
Magery-MAX
Archery-72
tactics-45

3.Jak dlouho hrajete?

Hraju asi 2 roky (s vetšími přestávkami , ale ted mě to chytlo )

4.Jaké jste byly dungeony?

S dungeony nemám moc skušeností Chodil jsem jesle a občas lehnul v decu

5.Jméno, věk, město, zaměstnání?

Tonda (ehin)
14/5 let
Rychnov nad kněžnou
Školou povinen

6.ICQ?

361-013-109

7.Jak často hraju?

Cca každý den 19:oo až 00:oo (jak dovolí škola a rodiče )
Výkendy od 19:oo až --:--

8.Záliby?

Hudba, CoD , Akvaristika

9.Pk ?

Pk nemám , nechci , neznám

10. Proc sis vybral zrovna nasi guildu?

Jelikož jsem nehledal mamon, ani společnost do dungeonu, ale lidi, s kterýma bych rád trávil volný čas... kamarády...

11.Co čekas od nasi guildy , a od lidi vni?

Co cekam od BA ? Urcite ne jen UO hrace, ale cekam kamarady. Lidi, co jsou schopni v jiste mire tolerovat druheho. Hledam lidi, za ktere bych se mohl postavit a oni by se postavili za me. Hledam lidi, kterym muzu verit a kteri budou verit me... a ve me...

pro Antarisa : mám sestru 6 let


Naposledy upravil Kenko dne Wed Feb 03, 2010 3:21 pm, celkově upraveno 6 krát
Návrat nahoru Goto down
Myska

Myska


Poeet p?íspivku : 138
Age : 42
Registration date : 17. 09. 08

Kenko-Ranger Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kenko-Ranger   Kenko-Ranger Icon_minitimeSun Jan 17, 2010 4:00 pm

Ahojky v prihlasce je asi vse co ma byt pekne Smile chvalim... jen takovy dodatek Antaris uz u nas neni takze neni duvod psat sve sourozence to byla jen jeho mala uchylka :-D jinak co dodat?, jen trosku zamakat na skillech a bude to v poho..:-) zas mam nejakou konkureci :-) kdyby jsi potreboval s necim u ranga pomoct poradit nevahej se na me obratit tez hraju ranga :-) jeste bych chtela dodat ze u nas si myslim jsou jen pohodovi lidi sme vcelku super parta a vsici jsme kamaradi Smile
Návrat nahoru Goto down
Amore

Amore


Poeet p?íspivku : 40
Age : 36
Location : Geca
Registration date : 19. 10. 09

Kenko-Ranger Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kenko-Ranger   Kenko-Ranger Icon_minitimeMon Jan 18, 2010 9:50 pm

Cerstve maso do mlejna Smile) Tak ta tu vitam, snad sa ti bude pacit.... S tym vekom sestry si sa nesekol nema tam byt 16 ?Smile
Návrat nahoru Goto down
Kenko




Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 17. 01. 10

Kenko-Ranger Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kenko-Ranger   Kenko-Ranger Icon_minitimeMon Jan 18, 2010 10:14 pm

bouzel ne
Návrat nahoru Goto down
Myska

Myska


Poeet p?íspivku : 138
Age : 42
Registration date : 17. 09. 08

Kenko-Ranger Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kenko-Ranger   Kenko-Ranger Icon_minitimeWed Jan 20, 2010 2:18 am

Amore napsal:
Cerstve maso do mlejna Smile) Tak ta tu vitam, snad sa ti bude pacit.... S tym vekom sestry si sa nesekol nema tam byt 16 ?Smile


jak sekl?, proc sekl?? Laughing nic nebude Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Pohodak




Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 18. 11. 09

Kenko-Ranger Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kenko-Ranger   Kenko-Ranger Icon_minitimeWed Jan 20, 2010 10:03 am

Zdravim te!
Mam jen jeden dotaz ohledne toho jestli existuje nekdo kdo by mel pristup k tvemu uctu? At se ti u nas libi Smile
Návrat nahoru Goto down
Kenko




Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 17. 01. 10

Kenko-Ranger Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kenko-Ranger   Kenko-Ranger Icon_minitimeWed Jan 20, 2010 7:05 pm

Pohodak napsal:
Zdravim te!
Mam jen jeden dotaz ohledne toho jestli existuje nekdo kdo by mel pristup k tvemu uctu? At se ti u nas libi Smile

Ne nikdo takový není ani nebude svoje učty si berlivě chráním .
Návrat nahoru Goto down
Pohodak




Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 18. 11. 09

Kenko-Ranger Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kenko-Ranger   Kenko-Ranger Icon_minitimeThu Jan 21, 2010 11:31 am

To je jedine dobre tak se budu tesit na spolupraci Smile
Návrat nahoru Goto down
Kenko




Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 17. 01. 10

Kenko-Ranger Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kenko-Ranger   Kenko-Ranger Icon_minitimeSat Jan 23, 2010 9:45 am

Pohodak napsal:
To je jedine dobre tak se budu tesit na spolupraci Smile

děkuji já se těším také Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Vertigo




Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 01. 03. 09

Kenko-Ranger Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kenko-Ranger   Kenko-Ranger Icon_minitimeSat Jan 30, 2010 9:41 pm

Chválím za účast na mapách mas odemne velké +
Návrat nahoru Goto down
Kenko




Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 17. 01. 10

Kenko-Ranger Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kenko-Ranger   Kenko-Ranger Icon_minitimeSat Jan 30, 2010 11:33 pm

Vertigo napsal:
Chválím za účast na mapách mas odemne velké +

dit to nic nebylo !! stejnak byste to dali i bezemne !! ale děkuji těším se na další akcičku Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Storm

Storm


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 03. 12. 09

Kenko-Ranger Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kenko-Ranger   Kenko-Ranger Icon_minitimeSun Jan 31, 2010 5:26 pm

zdravim tě....ja nemam žadne otazky¨...treba mě časem neco napadne Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kenko




Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 17. 01. 10

Kenko-Ranger Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kenko-Ranger   Kenko-Ranger Icon_minitimeWed Feb 03, 2010 3:21 pm

boužel kvůli mé blbosti mám nyní prohřešek
02.02.2010 23:52 Kenko 684e11 - Zabiti v cechu, summonem, nasledne relog a vylooteni druhou postavou. Prihlas se o sekeru, kill a karma nastaveno. Druha postava na accountu Vulture Regret taky prisla o karmu.
Jsem si toho vědom a rád ponesu následky ! všem co odemně neočekávali toto se omlouvám !
Návrat nahoru Goto down
Storm

Storm


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 03. 12. 09

Kenko-Ranger Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kenko-Ranger   Kenko-Ranger Icon_minitimeWed Feb 03, 2010 7:41 pm

je to hnusny...ale tak doufam že už to neudelaš..ja mel taky malej problem když sem se sem hlasil taky neco poddobneho...ale ne v cechu a ne loceni druhou postavou....a divej jak me tu vsichny majou radi xD je to hnusny ale tak naposled
Návrat nahoru Goto down
Pohodak




Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 18. 11. 09

Kenko-Ranger Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kenko-Ranger   Kenko-Ranger Icon_minitimeWed Feb 03, 2010 7:56 pm

Kenko napsal:
boužel kvůli mé blbosti mám nyní prohřešek
02.02.2010 23:52 Kenko 684e11 - Zabiti v cechu, summonem, nasledne relog a vylooteni druhou postavou. Prihlas se o sekeru, kill a karma nastaveno. Druha postava na accountu Vulture Regret taky prisla o karmu.
Jsem si toho vědom a rád ponesu následky ! všem co odemně neočekávali toto se omlouvám !

Muzu se zeptat co si cekal ze se stane kdyz udelas takovou vec a na duvod proc si to udelal? To ti to stalo za to co mel u sebe? Nevim ale myslim si ze clovek by se mel takovejch veci vyvarovat a o to vic v pripade kdyz se hlasi do guildy..
Návrat nahoru Goto down
Kenko




Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 17. 01. 10

Kenko-Ranger Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kenko-Ranger   Kenko-Ranger Icon_minitimeWed Feb 03, 2010 8:26 pm

byl jsem tak nasranej ( promiňte ten výraz) pak jsem ho chtěl naštvat a vylotil jsem ho ( věci jsem mu vrátil )
Návrat nahoru Goto down
Amore

Amore


Poeet p?íspivku : 40
Age : 36
Location : Geca
Registration date : 19. 10. 09

Kenko-Ranger Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kenko-Ranger   Kenko-Ranger Icon_minitimeThu Feb 04, 2010 12:50 am

Kluku tohle se nedela, to je jen hra.... ked si nastvany vypni to a chod sa opit....
Návrat nahoru Goto down
Pohodak




Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 18. 11. 09

Kenko-Ranger Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kenko-Ranger   Kenko-Ranger Icon_minitimeThu Feb 04, 2010 11:51 am

Amore napsal:
Kluku tohle se nedela, to je jen hra.... ked si nastvany vypni to a chod sa opit....

tak, tak..
Návrat nahoru Goto down
Kenko




Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 17. 01. 10

Kenko-Ranger Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kenko-Ranger   Kenko-Ranger Icon_minitimeThu Feb 04, 2010 4:27 pm

Pohodak napsal:
Amore napsal:
Kluku tohle se nedela, to je jen hra.... ked si nastvany vypni to a chod sa opit....

tak, tak..

to jsem udělal až pak Boužel
Návrat nahoru Goto down
Storm

Storm


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 03. 12. 09

Kenko-Ranger Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kenko-Ranger   Kenko-Ranger Icon_minitimeThu Feb 04, 2010 11:43 pm

xD
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kenko-Ranger Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kenko-Ranger   Kenko-Ranger Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kenko-Ranger
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Reptile-Ranger :)
» Nate - Ranger
» Pohodak - Ranger

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blood Angels :: Prihlasky-
Přejdi na: