Blood Angels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blood Angels


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Negr Jsem D.

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Jsem D.




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 19. 09. 10

Negr Jsem D. Empty
PříspěvekPředmět: Negr Jsem D.   Negr Jsem D. Icon_minitimeSun Sep 19, 2010 6:21 pm

Zdravím.

Nekromancer: Jsem D. původně DDDD, ale GM přejmenoval.

Mgr. - max
Necro. - max
Heal - max
Anatomy - max
Minig - max
Hid. - 68.5

další postava Vamp Name D.


Hrám neviem ako dlho, lebo som velmi stár a alzhaimer je sviňa. (hraju s přestávkama asi 5 let, bohužel hraju furt jako velkej začátečník)

Dungy jsem chodil jen NB všechny myslím, pak už žádné páč nebylo s kým. Mapy chodím sám lvl2 na 3 nemám schopnosti. Zkoušel jsem běhat PvP taky mi nešlo jako modrej teda. PvM mi taky moc nejde lol! .
PK jsem měl, ale spíš omylem,ale to už je dávná minulost.
Kdysi jsem byl asi adeptem u BH, ale pak se to zvrtlo a byl konec. Zvrtlo se to proto, že bylo nedorozumění s GM.

Jmenuji se Standa, věk unknown ale o dost víc než 20, záliby auta, bydliště Č. Budějovice a okolí, icq:289001739.

Hledám někoho, kdo by mi pomohl, možná vzal do dungu, na nějakou mapu, vysvětlil fůru věcí a já zaručuji loajalitu, třeba dodávání ingů, a všemožnou podporu jak jen to půjde.



Návrat nahoru Goto down
Myska

Myska


Poeet p?íspivku : 138
Age : 42
Registration date : 17. 09. 08

Negr Jsem D. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Negr Jsem D.   Negr Jsem D. Icon_minitimeSat Sep 25, 2010 9:46 pm

Ahojky děkujeme za zájem :-) My už se trošku poznáme :-) Jak už jsem ti říkala nejsme ted moc aktivni a doufám že třeba na zimu se to trošku změní :-) Musím i podotknout že nás moc nezůstalo..je to důsledkem naší neaktivity :-) tak pokud nikdo nebude proti a rozšíříš naše řady doufám že se ti u nás bude líbit :-) já nejsem proti :-)
Návrat nahoru Goto down
Jsem D.




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 19. 09. 10

Negr Jsem D. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Negr Jsem D.   Negr Jsem D. Icon_minitimeWed Oct 20, 2010 10:05 pm

Olé nikdo další nic? lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Negr Jsem D. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Negr Jsem D.   Negr Jsem D. Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Negr Jsem D.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blood Angels :: Prihlasky-
Přejdi na: