Blood Angels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blood Angels


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 upir shadowsong

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Shadowsong




Poeet p?íspivku : 10
Age : 33
Registration date : 28. 09. 08

upir shadowsong Empty
PříspěvekPředmět: upir shadowsong   upir shadowsong Icon_minitimeSun Sep 28, 2008 5:28 pm

zdravim ba. som tomas a som z ba (:
najprv poviem asi tolko ze moj kamarat z realu ked bol umna vykradol amonthiu. v mojej nepritomnosti, bez mojho vedomia, z mojho pc, s mojimi acc... cela vina je na mne. co sa dalo som pochopitelne vratil no stale som este dlzny 1 drat. inak niesom ziadny prudic, prasa ani nic podobne. kto ma skutocne pozna, ten vie...

a teraz uz k tym vasim bodom (:

ultimu hram asi tak tri roky, i ked v sucasnej dobe nehram, pac mam pokazeny pc. takze si len podam prihlasku a ked sa mi spravi pc tak mozme nieco zajst, ak budete mat o mna zaujem (:
moja hlavna postava je upir shadowsong. ma vsetko mozne na max, rozpisovat to nebudem... (: mam tiez kamenny krystal, imunitu na ohen, klanovy plast a aj plast chaosu. s upirom som bol vsetky dungy okrem desp4 a som schopny si usolovat nejake mensie dungy alebo miesta, ako napr terra sanctum. co sa tyka planov do buducnosti tak si chcem s upirom usolovat cove a cv :p co sa stone impa tyka tak som bol jeden z prvych kt sa dostali cez prvu miestnost a bol som myslimze aj prvy kto prisiel na sposob ako prejst cez prve dvere :p nejak ma to tam ale nebavilo tak som tam prestal chodit... rozhodne mam ale v plane si po kamennu hviezdu dojst (:
okrem songa mam este magynu s kt si odprskam nejake mensie a stredne dungy (cove, cv, ankh) ale hlavne nekromanta, s kt. paradoxne odprskam viac ako s magynou (kludne hoci aj fdd).
mam aj pk postavu, upira waltusa, ktory je v guilde hated. ja ako pk som skor na smiech nez nejaka vazna hrozba, mam ho hlavne na zabavu... (: pochopitelne proti vlastnym nepojdem.
s kamaratom mam aj max crafta jason ogg a pk paladina eric teo, ktoreho ale nehravam.

takze asi tak... (:
Návrat nahoru Goto down
Myska

Myska


Poeet p?íspivku : 138
Age : 42
Registration date : 17. 09. 08

upir shadowsong Empty
PříspěvekPředmět: Re: upir shadowsong   upir shadowsong Icon_minitimeSun Sep 28, 2008 6:54 pm

Ahojky tak ja myslim ze maxli upirek by se urcite hodil..az budes mit v provozu pc tak se ozvi adeptmasterovi na icq..budem se tesit..Smile
Návrat nahoru Goto down
Snehurka




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 22. 09. 08

upir shadowsong Empty
PříspěvekPředmět: Re: upir shadowsong   upir shadowsong Icon_minitimeMon Sep 29, 2008 8:03 am

lol!
Návrat nahoru Goto down
Terryn




Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 23. 09. 08

upir shadowsong Empty
PříspěvekPředmět: Re: upir shadowsong   upir shadowsong Icon_minitimeMon Sep 29, 2008 7:49 pm

lol!
Návrat nahoru Goto down
Shadowsong




Poeet p?íspivku : 10
Age : 33
Registration date : 28. 09. 08

upir shadowsong Empty
PříspěvekPředmět: Re: upir shadowsong   upir shadowsong Icon_minitimeTue Sep 30, 2008 7:18 pm

whats so funny here? O=]
Návrat nahoru Goto down
Snehurka




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 22. 09. 08

upir shadowsong Empty
PříspěvekPředmět: Re: upir shadowsong   upir shadowsong Icon_minitimeTue Sep 30, 2008 11:29 pm

ze hated ? ze co? pig pig pig
Návrat nahoru Goto down
Shadowsong




Poeet p?íspivku : 10
Age : 33
Registration date : 28. 09. 08

upir shadowsong Empty
PříspěvekPředmět: Re: upir shadowsong   upir shadowsong Icon_minitimeSat Oct 04, 2008 12:37 pm

zabudol som vlastne napisat guildy... (:

ochranci silmarillionu, moja prva guilda, dostal som sa na poziciu senatora adeptmastera
dohr, bol som len adept no mnohe som sa naucil od nemeho, a nielen od neho
eol, kamaratova guilda kt som pomahal rozbiehat, urobil som novy kodex, novu hierarchiu, zacali sa
chodit dungy atd ale par ludom, konkretne dvom, som sa evidentne nepacil tak som ukoncil pracu a odisiel som
camarilla, upiria rp guilda ma uz dlhsie lakala ale vzhladom na neaktivitu som odisiel...
amonthia, zamietnuta prihlaska, no ako jediny neclen amonthie som sa dostal do ich zoznamu clenov. ako cierna vrana :p
unholy, arandila poznam z realu tak som siel k nemu, chodili sme dungy a konecne som videl aj despy a pod...
Návrat nahoru Goto down
Nun [Hunter]




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 06. 10. 08

upir shadowsong Empty
PříspěvekPředmět: Re: upir shadowsong   upir shadowsong Icon_minitimeMon Oct 06, 2008 2:20 am

16.07.2008 22:18 Waltus b5d5dc - Napomahani pk, obihani dungu za modraka a praskani pkckum. 2k logu. Strazte se tohoto hrace jehoz jmeno je i treba Shadowsong.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





upir shadowsong Empty
PříspěvekPředmět: Re: upir shadowsong   upir shadowsong Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
upir shadowsong
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blood Angels :: Arch anebo co je vyrizeno-
Přejdi na: