Blood Angels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blood Angels


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Geralt Z Rivie - VampiX

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Geralt




Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 02. 10. 08

Geralt Z Rivie - VampiX Empty
PříspěvekPředmět: Geralt Z Rivie - VampiX   Geralt Z Rivie - VampiX Icon_minitimeThu Oct 02, 2008 1:41 pm

Tak jsem tu Razz
Mé jméno je Geralt Z Rivie, kousající a škrábající tvor. Má hlavní zbraň, jsou drápy, které jsou dlouhé a proniknou skoro každou kůží a brněním, bez ohledu na sílu a velikost nepřítele.

Teď něco o sobě a mých koníčkách. Takže jsem normální člověk mužského pohlaví s kočičkou které věnuju maximum času co se da. Jsem veselý a spokojený člověk. Je mi 20 let, bydlím v České Republice Very Happy . Koníčky mam přítelkyni, počítač a práci kterou mam docela rad i když z nechutí tam chodim. Mimochodem hraji 3,5 roku Very Happy

Teď k postavám, nechci tu vypisovat postavy které už nemám, kdyby na tom někdo trval, mohu je připsat, momentalně ale jsou nepodstatné.
Postava kterou hraji je VampíX jménem Geralt Z Rivie. Je to malá kryska se skillama, co nejsou na velké dungy, ale tréním a snažím se do toho davat nejaký čas. Skilly vypadají následovně:
Alchemy 22.0
Anatomy 48.6
Parrying 37.2
Healing 40.8
Hiding 51.4
Magery 10.6
Magic Resistance 11.7
Tactics 37.8
Mace Fighting 0.6
Fencing 15.3
Wrestling 61.5
Mining 80.3
Stealth 40.0

Tréním a trénit budu Wink

Další moje postavy:

King Bloody King (warrior) - neaktivní
Lucien Mori (Warrior) - Jailed - neaktivní
Bloody King III. (craft) - Jailed(stejny acc) - neaktinví
Bloody King II. (Mage) - neaktivní (Vile karma)
Lama Su (necro) - neaktivní (Pk karma)
Andreas (*****) - NB Dul
Kamikaze (Paladin) - neaiktivní (Vile karma)
------------------------------------------------------------------------
Každou z postav není problém zaktivovat a zapojit do bojů Wink
Na zvláštní přání dohledám skilly a vypíšu tu.

Dungy jsem prošel všechny, jmenovat je nebudu, od jeslí až po Despice 1+4.
Guildy co jsem měl: PoL (začínal jsem u nich), Pak na volné noze. Poté Kačeři, se kterýma jsem zažil nejlepší období. nakonec jsem se dal na stranu temna a Skončil v LaW a nakonec KovareN, kde jsem dostal delete acc za 4 afk Razz

Prohřešky? Jo mam Very Happy
5. afk prohřešku, s pozdějíším delete na jednom acc.
Sprostou mluvu (1k logu)
Turbloot (5k logu)
1. afk (500 logu)
2. afk (1500 logu)
3. afk (2500 logu)
4. afk (delete)
5 afk (500 logu) -Viz. Lucien Mori

a mnohé další ....
Utoky do baráku,...

Jsem připraven na případné připomínky a poznámky.
S pozdravem Geralt. Krev s Vámi!

ICQ 319-613-500
Návrat nahoru Goto down
Myska

Myska


Poeet p?íspivku : 138
Age : 42
Registration date : 17. 09. 08

Geralt Z Rivie - VampiX Empty
PříspěvekPředmět: Re: Geralt Z Rivie - VampiX   Geralt Z Rivie - VampiX Icon_minitimeThu Oct 02, 2008 2:49 pm

Ahojky tak to ses teda peknej hrisnik.. lol! no..co stebou provedem..Very Happy myslis ze uz si se poucil a afkarit a podobne veci uz nebudes??Smile Jo a PK postavu nejakou mas??Smile
Návrat nahoru Goto down
Geralt




Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 02. 10. 08

Geralt Z Rivie - VampiX Empty
PříspěvekPředmět: Re: Geralt Z Rivie - VampiX   Geralt Z Rivie - VampiX Icon_minitimeThu Oct 02, 2008 4:41 pm

Myska napsal:
Ahojky tak to ses teda peknej hrisnik.. lol! no..co stebou provedem..Very Happy myslis ze uz si se poucil a afkarit a podobne veci uz nebudes??Smile Jo a PK postavu nejakou mas??Smile

Mno ze mi smazali wara s virtuesem a chaos plastem za afk, ktery byl max a kazdy me pod jeho jmenem znal, tak to jsem se dost poucil.

Jinak pk postavu mas napsanou výše.

Lama Su (necro) - neaktivní (PK)

jinak ty hříchy, to byla ma blbost, pac jsem si delal alchemku na magovi a delal jsem ji hodne pres noc a nekdy se stalo ze jsem proste a jednodusse usnul a probudil se v jailu. Kdyz jsem mel GM Alchemku, tak jsem si akorat michal TMR na trein magerky, a to uz jsem nedomichal, pac jsem usnul a anasi se rozmyslel jestli me smaze, ale nakonec jo, ze by to pry byl support, kdyby to neudelal. 4 Prohresek to byl. A Bohuzel na tom acc s magem byl i WAR a to me bolelo, nehral jsem pul roku, me to prestalo bavit, ale zas me to chytlo a snazim se vytrenit neco abych mohl normalne hrat a jit do guildy, kde najdu zazemi a pratele se kteryma se pobavim Wink
Návrat nahoru Goto down
Shadowsong




Poeet p?íspivku : 10
Age : 33
Registration date : 28. 09. 08

Geralt Z Rivie - VampiX Empty
PříspěvekPředmět: Re: Geralt Z Rivie - VampiX   Geralt Z Rivie - VampiX Icon_minitimeThu Oct 02, 2008 6:09 pm

a helemese, dalsi kovarnik (:
Návrat nahoru Goto down
Geralt




Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 02. 10. 08

Geralt Z Rivie - VampiX Empty
PříspěvekPředmět: Re: Geralt Z Rivie - VampiX   Geralt Z Rivie - VampiX Icon_minitimeThu Oct 02, 2008 7:44 pm

Shadowsong napsal:
a helemese, dalsi kovarnik (:

No jo, ale problém je v tom, že ja jsem nebyl takové prase, nesebral jsem žádné topka a tak. Negardil jsem, atd...

Mě smazali za afk, když jsem si míchal a né za prasení. V tom vydim velký rozdíl. všichni z Kovárny dostali ban a delete všech acc. Já ne.
Návrat nahoru Goto down
Shadowsong




Poeet p?íspivku : 10
Age : 33
Registration date : 28. 09. 08

Geralt Z Rivie - VampiX Empty
PříspěvekPředmět: Re: Geralt Z Rivie - VampiX   Geralt Z Rivie - VampiX Icon_minitimeThu Oct 02, 2008 8:07 pm

neboj, ja si ta pamatam (:
Návrat nahoru Goto down
Geralt




Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 02. 10. 08

Geralt Z Rivie - VampiX Empty
PříspěvekPředmět: Re: Geralt Z Rivie - VampiX   Geralt Z Rivie - VampiX Icon_minitimeThu Oct 02, 2008 8:09 pm

Shadowsong napsal:
neboj, ja si ta pamatam (:

Fakt? A co jsem dělal, připomen mi mě. Protože ja si nevzpomínám, že bych byl prase nějaký. Jo zabíjel jsem, lootil jsem, Hk jsem dal za kecy, RK jsem nemohl dat, pac jsem byl war, tak nevim no
Návrat nahoru Goto down
Shadowsong




Poeet p?íspivku : 10
Age : 33
Registration date : 28. 09. 08

Geralt Z Rivie - VampiX Empty
PříspěvekPředmět: Re: Geralt Z Rivie - VampiX   Geralt Z Rivie - VampiX Icon_minitimeFri Oct 03, 2008 1:36 pm

ja som to hovoril v zmysle pamatam si ta v dobrom >p
Návrat nahoru Goto down
Geralt




Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 02. 10. 08

Geralt Z Rivie - VampiX Empty
PříspěvekPředmět: Re: Geralt Z Rivie - VampiX   Geralt Z Rivie - VampiX Icon_minitimeFri Oct 03, 2008 2:25 pm

Shadowsong napsal:
ja som to hovoril v zmysle pamatam si ta v dobrom >p

Tak to jsem rad, nemel jsem problemy s prasenim, jsem te spatne pochopil Wink

Mate nekdo nejake otazky?
Rozjedte to trosku Wink
Návrat nahoru Goto down
Myska

Myska


Poeet p?íspivku : 138
Age : 42
Registration date : 17. 09. 08

Geralt Z Rivie - VampiX Empty
PříspěvekPředmět: Re: Geralt Z Rivie - VampiX   Geralt Z Rivie - VampiX Icon_minitimeFri Oct 03, 2008 4:17 pm

Ja myslim ze tazky uz nejsou..Smile napis na icq adeptmasterovi a bude vse v poho...radi te privitame mezi nami..Smile
Návrat nahoru Goto down
Sammaela
Admin
Sammaela


Poeet p?íspivku : 131
Age : 34
Registration date : 17. 09. 08

Geralt Z Rivie - VampiX Empty
PříspěvekPředmět: Re: Geralt Z Rivie - VampiX   Geralt Z Rivie - VampiX Icon_minitimeSun Dec 21, 2008 4:02 pm

sam od sebe odesel.... tusim ze zakladal s kamosema jinou guildu ale nejsem si tim jistej!!
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloodangels.tym.cz
Sponsored content





Geralt Z Rivie - VampiX Empty
PříspěvekPředmět: Re: Geralt Z Rivie - VampiX   Geralt Z Rivie - VampiX Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Geralt Z Rivie - VampiX
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blood Angels :: Arch anebo co je vyrizeno-
Přejdi na: