Blood Angels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blood Angels


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Iceman II - Wampirek

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Iceman




Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 07. 10. 08

Iceman II - Wampirek Empty
PříspěvekPředmět: Iceman II - Wampirek   Iceman II - Wampirek Icon_minitimeTue Oct 07, 2008 8:48 pm

Zdravím všechny jmenuji se Martin na DP hraji už deset dní.Zatím mám jen jedinou postavu a to Wampíka Icemana II.UO hraji každý den snažím se pomáhat novým hráčům tak jak ostatní pomáhali mě Surprised Skilly no co říct zatím nic moc ale na plno pracuji na tom abych byl na max tady je výpis těch nejhlavnějších:
Wrest 74
Anatomi 70
Heal 55
Taktika 50
Stealth 47
Hiding 37
Magery 35
Fencing 30
Sice to zatím moc není ale snažím se co to jde moc rád chodím dungy sice zatim NB a ty lehké když mě někdo vezme.Mám rád FairPlay a nemám rád lidi co škodí ostatním a znepříjemňují hru.UO mě hrozně baví a rád bych se pridal mezi lidi které baví taky a chtějí něco víc moc mě baví spolupracovat a pomáhat ostatním.To bude o mě asi tak všechno v případě otázek dotazů rád vše odpovím osobně nebo na icq 166979999. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
symir




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 18. 09. 08

Iceman II - Wampirek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iceman II - Wampirek   Iceman II - Wampirek Icon_minitimeWed Oct 08, 2008 10:50 am

zdravim ,
radi ti pomuze s treningem i ostatnimi vecmi co se tyka a doufam ze se ti u nas bude libit a tesime se na vzajemnou spolupraci
Návrat nahoru Goto down
Iceman




Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 07. 10. 08

Iceman II - Wampirek Empty
PříspěvekPředmět: Iceman II - Wampirek   Iceman II - Wampirek Icon_minitimeWed Oct 08, 2008 1:20 pm

Dekuji mnohokrát taky doufám že prispěji svojí maličkostí ke zlepšení celé guildy a budu se snažit nikdy nesklamat.
Návrat nahoru Goto down
Sammaela
Admin
Sammaela


Poeet p?íspivku : 131
Age : 34
Registration date : 17. 09. 08

Iceman II - Wampirek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iceman II - Wampirek   Iceman II - Wampirek Icon_minitimeSun Dec 21, 2008 4:10 pm

aktivni adept..... stal se clenem... Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloodangels.tym.cz
Sponsored content





Iceman II - Wampirek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iceman II - Wampirek   Iceman II - Wampirek Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Iceman II - Wampirek
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blood Angels :: Arch anebo co je vyrizeno-
Přejdi na: