Blood Angels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blood Angels


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Arigato - klerik

Goto down 
+4
Iceman
Guerilla
Sammaela
Arigato
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Arigato




Poeet p?íspivku : 10
Age : 31
Registration date : 24. 12. 08

Arigato - klerik Empty
PříspěvekPředmět: Arigato - klerik   Arigato - klerik Icon_minitimeWed Dec 24, 2008 6:02 pm

Zdravím,
takže na úvod : jmenuju se David, je mi šestnáct a žiju v Ostravě, konkrétnějc v Českém Těšíně.
Asi dva týdny hraju za kleričku Arigato, její skilly jsou :
Healing - MAX
Anatomy - 35 (zrovna trénuju)
Magery - 40 (zrovna trénuju)
Macefighting - 30
Taktika - 10
Vím, je to málo, ovšem ve hře jsem každý den a téměř všechen čas věnuju buď zvedáním skillů, nebo vyděláváním peněz na ně.
Co se týče mojí osoby..
Chodím na střední školu, kde studuji obor Polygrafie (neptejte se mě co to je, nikdo to neví, ani já sám ;p ). UO dohromady hraju cca tři roky s přestávkami.
Co poslouchám - hiphop, grindcore, crushcore, brutalcore, powerpunk, trošku tectonicku a podobné věci.
Mám rád dobrou hudbu, chlastání s kamarády, jídlo, nicnědělání, bojové sporty, atd.
Nemám rád lidskou demenci, bezohlednost, déšť, sníh a vůbec všechny změny počasí ;p a dlouhý pohledy do očí.
To je asi tak vše.. cokoliv byste chtěli vědět tak se zeptejte, rád odpovím. ^^
Těším se.
Ps : Jo, jen tak mimochodem - šťastné a veselé, když je teda ten štědrej den dneska no. ;p
Návrat nahoru Goto down
Sammaela
Admin
Sammaela


Poeet p?íspivku : 131
Age : 34
Registration date : 17. 09. 08

Arigato - klerik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arigato - klerik   Arigato - klerik Icon_minitimeThu Dec 25, 2008 6:39 pm

Smile super prihlaska:) se me libi:) co treba icq:) sice uz mam ale i tak je dobre je tu mit:) jine postavy nemas??Smile co ty a pk?? co od nas ocekavas?? co dungy??Smile scratch to je pro zacatek vse:) mej se peke:)
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloodangels.tym.cz
Guerilla

Guerilla


Poeet p?íspivku : 48
Age : 34
Registration date : 26. 10. 08

Arigato - klerik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arigato - klerik   Arigato - klerik Icon_minitimeThu Dec 25, 2008 10:29 pm

Pěknej životní styl... jen tak dál a dopadneš jako já.... Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Arigato




Poeet p?íspivku : 10
Age : 31
Registration date : 24. 12. 08

Arigato - klerik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arigato - klerik   Arigato - klerik Icon_minitimeFri Dec 26, 2008 3:01 pm

Tak jo, icq 198-611-255, pro ty co ho ještě nemají... ;p
Mimochodem, včera se mi povedlo dostat se do jailu, hih Embarassed Trénoval jsem přes noc a nějak jsem u toho, hih, usnul.. Embarassed Ale brzy to vysekám, nebojte se ^^
Jinak jiný postavy nemám, ale plánuju mága ještě ^^
Pkcko nemám :] Očekávám od vás přátelství a pomoc, to samé můžete očekávat i vy ode mě..
Dungy mám prochozené skoro všecky, nebyl jsem snad jenom v drowech a tech novejch fanaticich :]
Guerilla : Jestli myslíš sharp's, tak je to docela dobře možný, sdílím s vámi dost myšlenek..^^
Návrat nahoru Goto down
Guerilla

Guerilla


Poeet p?íspivku : 48
Age : 34
Registration date : 26. 10. 08

Arigato - klerik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arigato - klerik   Arigato - klerik Icon_minitimeFri Dec 26, 2008 6:19 pm

No paráda... to mám radost Twisted Evil tak se rychle vysekej ať se líp poznáme santa
Návrat nahoru Goto down
Iceman




Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 07. 10. 08

Arigato - klerik Empty
PříspěvekPředmět: Bezva tesim se   Arigato - klerik Icon_minitimeSun Dec 28, 2008 9:16 pm

Ahojky tvoje přihlíška vypadá hodne dombe už se taky těším až tě potkám:)a poznáme se:)Iceman Zasupce adeptmastra
Návrat nahoru Goto down
Guerilla

Guerilla


Poeet p?íspivku : 48
Age : 34
Registration date : 26. 10. 08

Arigato - klerik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arigato - klerik   Arigato - klerik Icon_minitimeFri Jan 09, 2009 8:13 pm

Jak to vypadá s touhle pochybnou existencí Very Happy hlásí se ještě k nám? Basketball
Návrat nahoru Goto down
Arigato




Poeet p?íspivku : 10
Age : 31
Registration date : 24. 12. 08

Arigato - klerik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arigato - klerik   Arigato - klerik Icon_minitimeTue Jan 13, 2009 10:23 am

Samozřejměěě, jen jsem teď neměl čas na UO kvůli přítelkyně, ale to se co nevidět změní Wink
Návrat nahoru Goto down
Guerilla

Guerilla


Poeet p?íspivku : 48
Age : 34
Registration date : 26. 10. 08

Arigato - klerik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arigato - klerik   Arigato - klerik Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 11:44 pm

Pořád nic.... to je škoda Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Arigato




Poeet p?íspivku : 10
Age : 31
Registration date : 24. 12. 08

Arigato - klerik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arigato - klerik   Arigato - klerik Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 4:19 pm

Už se pomalu vysekávám, problém je že nemám lamu takže to jde pomalu.. ale brzy to bude :]
Návrat nahoru Goto down
Guerilla

Guerilla


Poeet p?íspivku : 48
Age : 34
Registration date : 26. 10. 08

Arigato - klerik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arigato - klerik   Arigato - klerik Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 6:19 pm

tak šup šup crustie Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Bloodyblow

Bloodyblow


Poeet p?íspivku : 34
Registration date : 26. 09. 08

Arigato - klerik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arigato - klerik   Arigato - klerik Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 6:24 pm

Uz, aby to bylo Razz
Návrat nahoru Goto down
Stich

Stich


Poeet p?íspivku : 72
Age : 30
Location : Brit pri resserovi
Registration date : 03. 01. 09

Arigato - klerik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arigato - klerik   Arigato - klerik Icon_minitimeFri Feb 06, 2009 8:48 pm

dopadnou jako nas pan vsemohouci tak to este dlha doba Very Happy(guerilla) pekna prihlaska aj ked skilly nic moc podla mna v pohode a asi som prehliadol ake dungy si bol?
Návrat nahoru Goto down
Arigato




Poeet p?íspivku : 10
Age : 31
Registration date : 24. 12. 08

Arigato - klerik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arigato - klerik   Arigato - klerik Icon_minitimeTue Feb 10, 2009 7:36 pm

Arigato napsal:

Dungy mám prochozené skoro všecky, nebyl jsem snad jenom v drowech a tech novejch fanaticich :]
Návrat nahoru Goto down
Sammaela
Admin
Sammaela


Poeet p?íspivku : 131
Age : 34
Registration date : 17. 09. 08

Arigato - klerik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arigato - klerik   Arigato - klerik Icon_minitimeMon Feb 16, 2009 8:02 pm

Arigato napsal:
Arigato napsal:

Dungy mám prochozené skoro všecky, nebyl jsem snad jenom v drowech a tech novejch fanaticich :]

Koukam ze tento clovek asi nema zajem o clenstvi v nasi guilde... Wink pokud se do konce mesice nevyjadri jak to s nim vypada locknu to a ma smulu... Wink hodne stesti...
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloodangels.tym.cz
Guerilla

Guerilla


Poeet p?íspivku : 48
Age : 34
Registration date : 26. 10. 08

Arigato - klerik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arigato - klerik   Arigato - klerik Icon_minitimeMon Feb 16, 2009 8:37 pm

Je v jailu psal sem si s nim na icq pár dní zpátky Smile
Návrat nahoru Goto down
Arigato




Poeet p?íspivku : 10
Age : 31
Registration date : 24. 12. 08

Arigato - klerik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arigato - klerik   Arigato - klerik Icon_minitimeWed Feb 18, 2009 11:33 am

Ano, jsem porad v jailu a v poslednich dnech jsem byl v zahranici tak jsem nemel pristup na net atd.. Ale zajem porad mam, jen se musim dokopat k tomu at se vysekam, vite co tim myslim Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Myska

Myska


Poeet p?íspivku : 138
Age : 42
Registration date : 17. 09. 08

Arigato - klerik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arigato - klerik   Arigato - klerik Icon_minitimeThu Feb 19, 2009 11:15 pm

Arigato napsal:
Ano, jsem porad v jailu a v poslednich dnech jsem byl v zahranici tak jsem nemel pristup na net atd.. Ale zajem porad mam, jen se musim dokopat k tomu at se vysekam, vite co tim myslim Very Happy

no a kolik ti jeste zbyva?? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Arigato




Poeet p?íspivku : 10
Age : 31
Registration date : 24. 12. 08

Arigato - klerik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arigato - klerik   Arigato - klerik Icon_minitimeFri Feb 20, 2009 7:03 pm

No 350 no Embarassed
Návrat nahoru Goto down
Arigato




Poeet p?íspivku : 10
Age : 31
Registration date : 24. 12. 08

Arigato - klerik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arigato - klerik   Arigato - klerik Icon_minitimeFri Feb 20, 2009 7:46 pm

Už jsem sehnal skript, když mi do toho něco nevleze (treba náhlý nával lennosti Very Happy) tak budu zejtra vysekanej a rdy 4 game (:
Návrat nahoru Goto down
Arigato




Poeet p?íspivku : 10
Age : 31
Registration date : 24. 12. 08

Arigato - klerik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arigato - klerik   Arigato - klerik Icon_minitimeMon Feb 23, 2009 11:52 pm

A jak to vypada se mnou ? Koukam ze uz mi sem do topicu skoro nikdo nepise...
Návrat nahoru Goto down
Bloodyblow

Bloodyblow


Poeet p?íspivku : 34
Registration date : 26. 09. 08

Arigato - klerik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arigato - klerik   Arigato - klerik Icon_minitimeTue Feb 24, 2009 5:24 pm

Tak muj nazor snad znas ne? Jsem PRO Exclamation
Návrat nahoru Goto down
Guerilla

Guerilla


Poeet p?íspivku : 48
Age : 34
Registration date : 26. 10. 08

Arigato - klerik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arigato - klerik   Arigato - klerik Icon_minitimeTue Feb 24, 2009 6:53 pm

Musíš se přijít ukázat někdy Laughing
Návrat nahoru Goto down
Bloodyblow

Bloodyblow


Poeet p?íspivku : 34
Registration date : 26. 09. 08

Arigato - klerik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arigato - klerik   Arigato - klerik Icon_minitimeWed Feb 25, 2009 5:41 pm

Vsak s nama uz sel dung Razz
Návrat nahoru Goto down
Guerilla

Guerilla


Poeet p?íspivku : 48
Age : 34
Registration date : 26. 10. 08

Arigato - klerik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arigato - klerik   Arigato - klerik Icon_minitimeWed Feb 25, 2009 10:30 pm

Taková lemra líná jako já to nemůže vědět cherry
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Arigato - klerik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arigato - klerik   Arigato - klerik Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Arigato - klerik
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blood Angels :: Arch anebo co je vyrizeno-
Přejdi na: