Blood Angels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blood Angels


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Prihlaska Ala tuti White :)

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Whitik

Whitik


Poeet p?íspivku : 13
Age : 35
Registration date : 12. 01. 09

Prihlaska Ala tuti White :) Empty
PříspěvekPředmět: Prihlaska Ala tuti White :)   Prihlaska Ala tuti White :) Icon_minitimeTue Jan 13, 2009 12:11 am

Zdravim celu guildu -BA- takze v kratkosti nieco o mne a UO : hrám asi 4 roky cca +- s prestavkami .... dungeony som presiel vsetky a dokonca aj s pokladom Very Happy heh .... hrávam momentalne Paladina White Angela , inu postavu nemam ci uz modru , alebo PK v buducnosti by som chcel spravit Vampa bo to je char , za ktory ma to najviac bavi momentalne nemam na to financie Sad White je maxli paladin okrem tamingu a takych prkotin ma toho dost .... moj herny skill posudte sami .... to sa neviem presne vyjadrit ci som uplny noobik , alebo skiller , ale skor by som to povedal na toho noooba Smile))) guildy kde som posobil no tak ako bolo ich vela napr Silmarilion , Amonthia , Unholy , DoHR , ..... od Vas by som ocakaval kedze ste pomerne nova guilda tak spolupracu na dungeonoch atd questiky jedno s druhym ... rad by som si trosku zahral po dlhej dobe a tak to skusam u Vas ... Prohresky mam jeden tu dobu co som nehral som paladina pozical na prelogovavanie kamosovi , ktory mi ho nechel potom nasledne vratit vraj tam za neho mal velky majetok co si vyslel.... nakoniec mi ho GM ko vratilo a hrajem ho znovu ja .Vas osobne alebo z hry nepoznam ani jedneho cim sa pre mna otvrava moznost spoznat novych ludi a zazit nove dobrodruzstva .... nejde mi o nejake top dungy tych som sa nachodil az dost , ale skor nejake tie mensie akcie atd ci uz nieco pre guildu a podobne .... by som mohol byt prospesny si myslim .... momentalne to je s equipom bieda to mate tak ked zacnete hrat po dlhej dobe s holou postavou zaraba sa bez partie na solo harvoch tazko .... dufam ze sa vam prihlaska pacila a odpisete mi na nu dakujem s pozdravom White (tesim sa na vzajomnu spolupracu )
Návrat nahoru Goto down
Myska

Myska


Poeet p?íspivku : 138
Age : 42
Registration date : 17. 09. 08

Prihlaska Ala tuti White :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Ala tuti White :)   Prihlaska Ala tuti White :) Icon_minitimeWed Jan 14, 2009 5:55 pm

ahojky takze .... Smile prihlaska v pohode... Smile jen me tam chyby ICQ aby ostatni clenove guildy vedeli... Smile nebo se jim ozvi sam... Smile v nedeli budem mit poradu tak se nam prijd ukazad do yewu Smile jinak s dungama problem neni.. Smile to je v poho.... Smile jinak mas na paladina naramek?? Smile semnou to maji paladinove tezky Very Happy hraval jsem za pala dva roky Very Happy takze budou mit na ne vetsi naroky... Very Happy tak se nelekej... Very Happy jinak se mej... Smile a tesim se na spolupraci Smile
Návrat nahoru Goto down
Whitik

Whitik


Poeet p?íspivku : 13
Age : 35
Registration date : 12. 01. 09

Prihlaska Ala tuti White :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Ala tuti White :)   Prihlaska Ala tuti White :) Icon_minitimeWed Jan 14, 2009 5:59 pm

Myska napsal:
ahojky takze .... Smile prihlaska v pohode... Smile jen me tam chyby ICQ aby ostatni clenove guildy vedeli... Smile nebo se jim ozvi sam... Smile v nedeli budem mit poradu tak se nam prijd ukazad do yewu Smile jinak s dungama problem neni.. Smile to je v poho.... Smile jinak mas na paladina naramek?? Smile semnou to maji paladinove tezky Very Happy hraval jsem za pala dva roky Very Happy takze budou mit na ne vetsi naroky... Very Happy tak se nelekej... Very Happy jinak se mej... Smile a tesim se na spolupraci Smile
heh no jasne v tom nevidim problem .... sa ukazat , musim nejaky ten equip posefovat ... a tak no na pladina vacsie naroky to mi nevadi hram tak ako hram nikdy nebudem tak dobry , aby som nemohol byt este lepsi ... takze asi takto by som to videl .... vzdy je co vylepsovat uvidime ako sa vam zapacim v dungu a tak no a moje ICQ je : 306653032 White
Návrat nahoru Goto down
Stich

Stich


Poeet p?íspivku : 72
Age : 30
Location : Brit pri resserovi
Registration date : 03. 01. 09

Prihlaska Ala tuti White :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Ala tuti White :)   Prihlaska Ala tuti White :) Icon_minitimeWed Jan 14, 2009 10:06 pm

velmi pena prihlaska chcel by som ta videt v dungu kedze mam tiez pala by sa mi asi najlepsie posudzovalo co dokazes (samozrejme mysicka to vie aj tak naj) Smile hlavne naj by bolo bez clera ked treba aby pali boostili vtedy sa ukazu schopnosti sam to poznam
A ked si bol v silmarillionu tak vies ako hra pony ze kazdu chvilu v dungu odbieha takze pal sa pri nom narobi az prilis Smile
Návrat nahoru Goto down
Whitik

Whitik


Poeet p?íspivku : 13
Age : 35
Registration date : 12. 01. 09

Prihlaska Ala tuti White :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Ala tuti White :)   Prihlaska Ala tuti White :) Icon_minitimeThu Jan 15, 2009 2:17 am

tak ono skill sa uzaze najcastejsie v tedy ked sa ide dung v malo ludoch a stale musis nieco robit nie je umenie ist despice v 15 ludoch ale ked ho date v 5 tak to uz nieco je lebo kazde povolanie muselo zahrat dobre inak by ste to nedali ..... takze asi tak si myslim * ku dnesnemu dungu - bola sranda , trosku sa umieralo ale patri to ku tomu .... mrelo sa resslo se , chciplo se resslo se zvedlo se ustlalo se a nakonec doslo se Wink tak to ma byt Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Bloodyblow

Bloodyblow


Poeet p?íspivku : 34
Registration date : 26. 09. 08

Prihlaska Ala tuti White :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Ala tuti White :)   Prihlaska Ala tuti White :) Icon_minitimeThu Jan 15, 2009 6:50 pm

Whitik napsal:
Myska napsal:
ahojky takze .... Smile prihlaska v pohode... Smile jen me tam chyby ICQ aby ostatni clenove guildy vedeli... Smile nebo se jim ozvi sam... Smile v nedeli budem mit poradu tak se nam prijd ukazad do yewu Smile jinak s dungama problem neni.. Smile to je v poho.... Smile jinak mas na paladina naramek?? Smile semnou to maji paladinove tezky Very Happy hraval jsem za pala dva roky Very Happy takze budou mit na ne vetsi naroky... Very Happy tak se nelekej... Very Happy jinak se mej... Smile a tesim se na spolupraci Smile
heh no jasne v tom nevidim problem .... sa ukazat , musim nejaky ten equip posefovat ... a tak no na pladina vacsie naroky to mi nevadi hram tak ako hram nikdy nebudem tak dobry , aby som nemohol byt este lepsi ... takze asi takto by som to videl .... vzdy je co vylepsovat uvidime ako sa vam zapacim v dungu a tak no a moje ICQ je : 306653032 White

Tak myslim, ze equip neni zas takovy problem a ten se resi pomoci mocneho skillu "Mining". Jinak moc pekna prihlaska. Cool
Návrat nahoru Goto down
Whitik

Whitik


Poeet p?íspivku : 13
Age : 35
Registration date : 12. 01. 09

Prihlaska Ala tuti White :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Ala tuti White :)   Prihlaska Ala tuti White :) Icon_minitimeThu Jan 15, 2009 11:43 pm

Bloodyblow napsal:
Whitik napsal:
Myska napsal:
ahojky takze .... Smile prihlaska v pohode... Smile jen me tam chyby ICQ aby ostatni clenove guildy vedeli... Smile nebo se jim ozvi sam... Smile v nedeli budem mit poradu tak se nam prijd ukazad do yewu Smile jinak s dungama problem neni.. Smile to je v poho.... Smile jinak mas na paladina naramek?? Smile semnou to maji paladinove tezky Very Happy hraval jsem za pala dva roky Very Happy takze budou mit na ne vetsi naroky... Very Happy tak se nelekej... Very Happy jinak se mej... Smile a tesim se na spolupraci Smile
heh no jasne v tom nevidim problem .... sa ukazat , musim nejaky ten equip posefovat ... a tak no na pladina vacsie naroky to mi nevadi hram tak ako hram nikdy nebudem tak dobry , aby som nemohol byt este lepsi ... takze asi takto by som to videl .... vzdy je co vylepsovat uvidime ako sa vam zapacim v dungu a tak no a moje ICQ je : 306653032 White

Tak myslim, ze equip neni zas takovy problem a ten se resi pomoci mocneho skillu "Mining". Jinak moc pekna prihlaska. Cool
tak nemyslim si ze miningom sa da zase tak kruto zarobit , resp da , ale dlho to trva ved nieco sa vymysli nadungujem si ho Wink
Návrat nahoru Goto down
Bloodyblow

Bloodyblow


Poeet p?íspivku : 34
Registration date : 26. 09. 08

Prihlaska Ala tuti White :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Ala tuti White :)   Prihlaska Ala tuti White :) Icon_minitimeSun Jan 18, 2009 1:33 am

Whitik napsal:
Bloodyblow napsal:
Whitik napsal:
Myska napsal:
ahojky takze .... Smile prihlaska v pohode... Smile jen me tam chyby ICQ aby ostatni clenove guildy vedeli... Smile nebo se jim ozvi sam... Smile v nedeli budem mit poradu tak se nam prijd ukazad do yewu Smile jinak s dungama problem neni.. Smile to je v poho.... Smile jinak mas na paladina naramek?? Smile semnou to maji paladinove tezky Very Happy hraval jsem za pala dva roky Very Happy takze budou mit na ne vetsi naroky... Very Happy tak se nelekej... Very Happy jinak se mej... Smile a tesim se na spolupraci Smile
heh no jasne v tom nevidim problem .... sa ukazat , musim nejaky ten equip posefovat ... a tak no na pladina vacsie naroky to mi nevadi hram tak ako hram nikdy nebudem tak dobry , aby som nemohol byt este lepsi ... takze asi takto by som to videl .... vzdy je co vylepsovat uvidime ako sa vam zapacim v dungu a tak no a moje ICQ je : 306653032 White

Tak myslim, ze equip neni zas takovy problem a ten se resi pomoci mocneho skillu "Mining". Jinak moc pekna prihlaska. Cool
tak nemyslim si ze miningom sa da zase tak kruto zarobit , resp da , ale dlho to trva ved nieco sa vymysli nadungujem si ho Wink

Ja, kdyz kopu cely den, tak mam cca 300K albino
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prihlaska Ala tuti White :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Ala tuti White :)   Prihlaska Ala tuti White :) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prihlaska Ala tuti White :)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» prihlaska scortek
» Prihlaska-Pheaton
» Prihlaska-empti
» Batman - prihlaska
» prihlaska Karlson

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blood Angels :: Arch anebo co je vyrizeno-
Přejdi na: