Blood Angels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blood Angels


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Mr.Sasori-Vampir

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Sasori




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 01. 02. 09

Mr.Sasori-Vampir Empty
PříspěvekPředmět: Mr.Sasori-Vampir   Mr.Sasori-Vampir Icon_minitimeSun Feb 01, 2009 11:32 pm

Caute moje meno je Jaro som chalan mam 15 rokov mam 2 postavy ale hram vecinu s Vampirom Mr.Sasori-ma skilli wrest 45 healing 40 tactic 30 alchemi 25 magery 30 .Mam este crafta-Lotrik priestupky som este nemal ziadne ani ziadne bany (dufam ze ani nebudem mat).Vziadnej guilde som zatial nebol.Vasi guildu som si vybral kvoli tomu ze tu mam znameho. Moj nazor na pk podla mna je 80% pk takych ******** ze sa radsej nevijadrujem ale poznam medzi nimi aj par dobrich ludi.Co by sem chcel dosiahnut?Minimalne vlastny baracik (staci aj small eood house)nechcem mat jnejak moc luxus aj tak nato nemam peniaze:)Na Pc som kazdu chvilu Ultimu online hravam pravidelne kazdi den:)
Návrat nahoru Goto down
Sammaela
Admin
Sammaela


Poeet p?íspivku : 131
Age : 34
Registration date : 17. 09. 08

Mr.Sasori-Vampir Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mr.Sasori-Vampir   Mr.Sasori-Vampir Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 3:56 am

Ahojky prihlaska je pekne napsana jen mi tam chybi tvoje icq...no co se tyce tve postavy a prijeti knam...Chtelo by to zapracovat hlavne na bojovich skillech,jinak nevidim problem...az budes mit vyssi skill tak mi napis na icq jsem adeptmaster BA ja te odskousim a pak uvidime co rekne rada starsich..Smile jinak se snad muzem tesit na spolupraci a snad si vstup do guildy nerozmysliss...Smile pa
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloodangels.tym.cz
Bloodyblow

Bloodyblow


Poeet p?íspivku : 34
Registration date : 26. 09. 08

Mr.Sasori-Vampir Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mr.Sasori-Vampir   Mr.Sasori-Vampir Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 3:30 pm

Souhlas se Samem, tvy bojovky sou fakt slaby... Udelej aspon Max Wrest a naky ten heal. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Guerilla

Guerilla


Poeet p?íspivku : 48
Age : 34
Registration date : 26. 10. 08

Mr.Sasori-Vampir Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mr.Sasori-Vampir   Mr.Sasori-Vampir Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 6:25 pm

Nezbývá mi než souhlasit... wrest a heal by to chtělo, aby z tebe mohla bejt pořádáná vraždící smradlavá vampíří obluda Laughing
Návrat nahoru Goto down
Stich

Stich


Poeet p?íspivku : 72
Age : 30
Location : Brit pri resserovi
Registration date : 03. 01. 09

Mr.Sasori-Vampir Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mr.Sasori-Vampir   Mr.Sasori-Vampir Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 9:34 pm

jojo suhlasim se samem a trochu sa mi ta tvoja prihlaska podoba na moju ale neva a kto je ten znamy dufam ze nemyslis mna Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sasori




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 01. 02. 09

Mr.Sasori-Vampir Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mr.Sasori-Vampir   Mr.Sasori-Vampir Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 10:21 pm

Moje ICQ je 395608281,snazim sa ako ta najviac de do 1 tizdna budem s wrest na max aj s healo, oto sa nebojte. lol!
Návrat nahoru Goto down
Guerilla

Guerilla


Poeet p?íspivku : 48
Age : 34
Registration date : 26. 10. 08

Mr.Sasori-Vampir Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mr.Sasori-Vampir   Mr.Sasori-Vampir Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 8:19 pm

tak mákni ať si tě může vzít Samm do parády Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sammaela
Admin
Sammaela


Poeet p?íspivku : 131
Age : 34
Registration date : 17. 09. 08

Mr.Sasori-Vampir Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mr.Sasori-Vampir   Mr.Sasori-Vampir Icon_minitimeMon Feb 16, 2009 8:04 pm

Sasori napsal:
Caute moje meno je Jaro som chalan mam 15 rokov mam 2 postavy ale hram vecinu s Vampirom Mr.Sasori-ma skilli wrest 45 healing 40 tactic 30 alchemi 25 magery 30 .Mam este crafta-Lotrik priestupky som este nemal ziadne ani ziadne bany (dufam ze ani nebudem mat).Vziadnej guilde som zatial nebol.Vasi guildu som si vybral kvoli tomu ze tu mam znameho. Moj nazor na pk podla mna je 80% pk takych ******** ze sa radsej nevijadrujem ale poznam medzi nimi aj par dobrich ludi.Co by sem chcel dosiahnut?Minimalne vlastny baracik (staci aj small eood house)nechcem mat jnejak moc luxus aj tak nato nemam peniaze:)Na Pc som kazdu chvilu Ultimu online hravam pravidelne kazdi den:)

kazdopadne az na tom budes lip tak se ozvi... me staci kdyz budes mit neco kolem 50% taktiky a cca40 heal to koukam ze mas... Smile takze jak udelas taktiku ozvi se sem a nebo moje ICQ;)
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloodangels.tym.cz
Sponsored content





Mr.Sasori-Vampir Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mr.Sasori-Vampir   Mr.Sasori-Vampir Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mr.Sasori-Vampir
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» beckham-vampir

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blood Angels :: Arch anebo co je vyrizeno-
Přejdi na: