Blood Angels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blood Angels


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Vertigo -vamp-

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Vertigo




Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 01. 03. 09

Vertigo -vamp- Empty
PříspěvekPředmět: Vertigo -vamp-   Vertigo -vamp- Icon_minitimeSun Mar 01, 2009 10:28 pm

Ahoj vsichni z blood angels mnel bych zájem se stát clenem vasí guildy postava z kterou bych chtel jít k vám do guildy je vamp jmenem Vertigo co se tyče skillu vamp je max hraju jen humana ale na dungy bych mnel aj jine postavy Cleric mag ostatni mam ted bloknuty kuli tomu ze nekdo dostal ban za to zel lital ze speedhackem a nekdy mne logoval ale resi se to a snad dostanu postavy na zpet UO hraju uz 6 let a par mesicu dungy jsem si prosel uz vsechny krom despiku trojky co se tyce rl jsem 16 letej kluk z prahy chodil jsem na srazy Unicornu a dpcka treba jak ted byl v praglu urcite jsem na strasne veci zapomnel tak se ptejte ja u toho nak usinam a byl jsem strasne linej to sem psat...moje icq je 200130198 Zatim sa majte a cuss Smile

Sem zkopiruju verzi caseho na moji prihlasku.. Smile : ahojky BA jsem gej a chtel bych se k vam prihlasit za maga jmenej buzerant.... prosel jsem tototototo a tam to ... mam skill ty ty ty ty tam ty ... a mam pk ..... dalsi postavi mam bla bla ... a to je vse moje ICQ je 112567 pa mejte se BY CASE xD
Návrat nahoru Goto down
Guerilla

Guerilla


Poeet p?íspivku : 48
Age : 34
Registration date : 26. 10. 08

Vertigo -vamp- Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vertigo -vamp-   Vertigo -vamp- Icon_minitimeSun Mar 01, 2009 11:47 pm

Zdravim tě.... jak to vypadá s tim PK? máš nějáký? Smile A důvod proč chceš k nám do guildy? cyclops
Návrat nahoru Goto down
Vertigo




Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 01. 03. 09

Vertigo -vamp- Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vertigo -vamp-   Vertigo -vamp- Icon_minitimeMon Mar 02, 2009 7:25 am

pk nemám a du sem kuli tomu ze ted nikde nejsem a chci to u vas zkusit pomoct vam chodit s vama dungy ..
Návrat nahoru Goto down
Sammaela
Admin
Sammaela


Poeet p?íspivku : 131
Age : 34
Registration date : 17. 09. 08

Vertigo -vamp- Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vertigo -vamp-   Vertigo -vamp- Icon_minitimeThu Mar 12, 2009 2:55 pm

zajimavi duvod... a co od nas cekas?? Wink Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloodangels.tym.cz
Bloodyblow

Bloodyblow


Poeet p?íspivku : 34
Registration date : 26. 09. 08

Vertigo -vamp- Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vertigo -vamp-   Vertigo -vamp- Icon_minitimeTue Mar 17, 2009 8:08 pm

Myslim, ze tenhle duvod melo 75% lidi, kdyz k vam vstupovalo... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sammaela
Admin
Sammaela


Poeet p?íspivku : 131
Age : 34
Registration date : 17. 09. 08

Vertigo -vamp- Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vertigo -vamp-   Vertigo -vamp- Icon_minitimeWed Mar 18, 2009 4:10 pm

jako si myslis ze 75% lidi co knam slo tak slo jen proto aby nam pomohli??tak dovol abych se zasmala vzdyt ste ty dungy neumeli ani chodit.. Laughing Basketball jediny co vam slo bylo stat celi den na trhu a mamonit..Cau Myska
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloodangels.tym.cz
Bloodyblow

Bloodyblow


Poeet p?íspivku : 34
Registration date : 26. 09. 08

Vertigo -vamp- Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vertigo -vamp-   Vertigo -vamp- Icon_minitimeWed Mar 18, 2009 4:23 pm

Slo, protoze ty dungy neumeli chodit a chteli se to naucit... A pomoct vam chtel kazdy...
Návrat nahoru Goto down
Bloodyblow

Bloodyblow


Poeet p?íspivku : 34
Registration date : 26. 09. 08

Vertigo -vamp- Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vertigo -vamp-   Vertigo -vamp- Icon_minitimeWed Mar 18, 2009 4:27 pm

Vertigo napsal:
Sem zkopiruju verzi caseho na moji prihlasku.. Smile : ahojky BA jsem gej a chtel bych se k vam prihlasit za maga jmenej buzerant.... prosel jsem tototototo a tam to ... mam skill ty ty ty ty tam ty ... a mam pk ..... dalsi postavi mam bla bla ... a to je vse moje ICQ je 112567 pa mejte se BY CASE xD

...Tohle je trochu trapny. lol!
Návrat nahoru Goto down
Sammaela
Admin
Sammaela


Poeet p?íspivku : 131
Age : 34
Registration date : 17. 09. 08

Vertigo -vamp- Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vertigo -vamp-   Vertigo -vamp- Icon_minitimeWed Mar 25, 2009 9:30 pm

Bloodyblow napsal:
Vertigo napsal:
Sem zkopiruju verzi caseho na moji prihlasku.. Smile : ahojky BA jsem gej a chtel bych se k vam prihlasit za maga jmenej buzerant.... prosel jsem tototototo a tam to ... mam skill ty ty ty ty tam ty ... a mam pk ..... dalsi postavi mam bla bla ... a to je vse moje ICQ je 112567 pa mejte se BY CASE xD

...Tohle je trochu trapny. lol!

Lol co je jako na tom trapnyho?? Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloodangels.tym.cz
Bloodyblow

Bloodyblow


Poeet p?íspivku : 34
Registration date : 26. 09. 08

Vertigo -vamp- Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vertigo -vamp-   Vertigo -vamp- Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 6:56 pm

Vertigo napsal:
pk nemám a du sem kuli tomu ze ted nikde nejsem a chci to u vas zkusit pomoct vam chodit s vama dungy ..

S tim PK si nejsem tak jisty... Nerika ti neco "Blood Seeker" ?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vertigo -vamp- Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vertigo -vamp-   Vertigo -vamp- Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vertigo -vamp-
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Karty-vamp

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blood Angels :: Arch anebo co je vyrizeno-
Přejdi na: