Blood Angels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blood Angels


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Midas-Cleric

Goto down 
+3
Šílená Komteska
Sammaela
Midas
7 posters
AutorZpráva
Midas




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 23. 05. 09

Midas-Cleric Empty
PříspěvekPředmět: Midas-Cleric   Midas-Cleric Icon_minitimeSat May 23, 2009 10:09 pm

1,UO hrajem asi 4 mesiace cca.

2,
===Skill (real) status report, 23.5.2009===
Alchemy 5.0
Anatomy 64.8
Animal Lore 51.4
Item ID 4.9
Arms Lore 0.1
Parrying 80.0
Evaluate Intelligence 53.2
Healing 100.0
Hiding 51.4
Magery 70.8
Magic Resistance 62.9
Tactics 52.5
Musicianship 13.5
Spirit Speak 54.8
Veterinary 5.1
Mace Fighting 90.0
Wrestling 24.5
Mining 4.8
Meditation 16.5
Stealth 30.0
___Skillcap (real): 842.4 Statcap: 318___

3, moc som ich zatial nebol... teda lepsie povedane bol som max v NB dungu O:-)

4,Midas-Cleric
Riskone-Vampir
Midas I-ranger
Vsetky su modre

5, fuha, tak hral som par rokov world of warcraft.. hlavne teda PVE, takze nemam problemy s taktikami v dungeonoch a tak okolo toho(ale este sa musim poucit v mnoho veciach Smile )... mam 18 rokov za tyzden 19 volam sa Gabriel a byvam v Bratislave na Slovensku.


A prepacte za pravopisne chyby O:-)
Návrat nahoru Goto down
Sammaela
Admin
Sammaela


Poeet p?íspivku : 131
Age : 34
Registration date : 17. 09. 08

Midas-Cleric Empty
PříspěvekPředmět: Re: Midas-Cleric   Midas-Cleric Icon_minitimeSat May 23, 2009 10:33 pm

ahojky... Very Happy koukam ze budem mit v guilde mozna dalsiho clerika Very Happy tak co bych ti povedal... jsem docela rad ze budu mit konkurenci....... Smile prihlaska super... jen bych se te zeptal.. co od nas ocekavas... Smile a proc zrovna blood angels... Smile vidim to asi tak ze te jednou vemem do nejakyho dungu... aby ses podival jak to chodi ve skupine..... no co bych dodal tesim se na tvoji spolupraci Smile a na domlouvani rozdelovani lidi v dungeonech... pac ja rozdelovani lidi nemam moc rad... ratsi odkleruju 20 lidi nez se o ne s nekym delit Very Happy ale rekl bych ze se snad nejak domluvime Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloodangels.tym.cz
Šílená Komteska




Poeet p?íspivku : 19
Age : 33
Location : Bechyně
Registration date : 07. 10. 08

Midas-Cleric Empty
PříspěvekPředmět: Achujky   Midas-Cleric Icon_minitimeSat May 23, 2009 10:40 pm

Takže tě tu vítám ... Smile
Přihláška moc pekná skilli jdou ... takze oks
Jinak my dva se známe už myslí od dolu takže je to good Smile Zatim co te znam si myslim ze ses moc fajn klucina a i kdyz
si neprosel ani jeden nor. dung nevadi vsehno se spravy Smile .. Tim sem si jista ... Kdyz to vyjde zajdeme si spolu my dva Smile
Jiak bych se chtela zeptat mas cas o wikendech a vsedních dnech ( myslim od kolika do kolika hodin kvuli dungum...
Jinak u me mas + ze sis vybral guildu Blood Angels pač já jí mám moc ráda a sme tu všichni jako jedna rodina ...
To je zatím všehno ...
S pozdravem Šílená Komteska ( Štěpy ) =o)
Návrat nahoru Goto down
Midas




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 23. 05. 09

Midas-Cleric Empty
PříspěvekPředmět: Re: Midas-Cleric   Midas-Cleric Icon_minitimeSat May 23, 2009 10:43 pm

Sammaela napsal:
ahojky... Very Happy koukam ze budem mit v guilde mozna dalsiho clerika Very Happy tak co bych ti povedal... jsem docela rad ze budu mit konkurenci....... Smile prihlaska super... jen bych se te zeptal.. co od nas ocekavas... Smile a proc zrovna blood angels... Smile vidim to asi tak ze te jednou vemem do nejakyho dungu... aby ses podival jak to chodi ve skupine..... no co bych dodal tesim se na tvoji spolupraci Smile a na domlouvani rozdelovani lidi v dungeonech... pac ja rozdelovani lidi nemam moc rad... ratsi odkleruju 20 lidi nez se o ne s nekym delit Very Happy ale rekl bych ze se snad nejak domluvime Smile


no hlavne hladam nejaku dobru a inteligentnu partiu ludi... nemam zaujem o ludi ktory sa vytahuju kto ma toho viac...
od mysicky som sa dozvedel,ze vasa guilda je o fajn ludoch a o peknych veciach :-)
Návrat nahoru Goto down
Midas




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 23. 05. 09

Midas-Cleric Empty
PříspěvekPředmět: Re: Midas-Cleric   Midas-Cleric Icon_minitimeSat May 23, 2009 10:53 pm

Šílená Komteska napsal:
Takže tě tu vítám ... Smile
Přihláška moc pekná skilli jdou ... takze oks
Jinak my dva se známe už myslí od dolu takže je to good Smile Zatim co te znam si myslim ze ses moc fajn klucina a i kdyz
si neprosel ani jeden nor. dung nevadi vsehno se spravy Smile .. Tim sem si jista ... Kdyz to vyjde zajdeme si spolu my dva Smile
Jiak bych se chtela zeptat mas cas o wikendech a vsedních dnech ( myslim od kolika do kolika hodin kvuli dungum...
Jinak u me mas + ze sis vybral guildu Blood Angels pač já jí mám moc ráda a sme tu všichni jako jedna rodina ...
To je zatím všehno ...
S pozdravem Šílená Komteska ( Štěpy ) =o)


dakujem za pochvalu Smile

neviem ti presne povedat povedat kedy presne som doma ale keby som vedel cas aspon 2 dni dopredu tak na 99% sa dungu zucastnim. (lebo mam priatelku a tak no Razz )
Návrat nahoru Goto down
Šílená Komteska




Poeet p?íspivku : 19
Age : 33
Location : Bechyně
Registration date : 07. 10. 08

Midas-Cleric Empty
PříspěvekPředmět: Ok   Midas-Cleric Icon_minitimeSat May 23, 2009 11:20 pm

Fajn ... Když bude čas vzdy se najde neaky dung ktery muzem zajid Smile Jinak nemám námitky Smile Zatim ahojky
Návrat nahoru Goto down
Šílená Komteska




Poeet p?íspivku : 19
Age : 33
Location : Bechyně
Registration date : 07. 10. 08

Midas-Cleric Empty
PříspěvekPředmět: Joo eště neco .. :)   Midas-Cleric Icon_minitimeSun May 24, 2009 12:17 am

Eště mám 1 - 2 otázečky ... Máš TS ? Mapu ? ...
Návrat nahoru Goto down
Midas




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 23. 05. 09

Midas-Cleric Empty
PříspěvekPředmět: Re: Midas-Cleric   Midas-Cleric Icon_minitimeSun May 24, 2009 12:20 am

mam TS aj Mapu (mapu musim este doladit) :-) ale ide mi normalne len mi seka ultima, ked ju mam zapnutu
Návrat nahoru Goto down
Myska

Myska


Poeet p?íspivku : 138
Age : 42
Registration date : 17. 09. 08

Midas-Cleric Empty
PříspěvekPředmět: Re: Midas-Cleric   Midas-Cleric Icon_minitimeSun May 24, 2009 12:51 am

Takze ahojky my uz se trochu zname..Smile jsem moc rada ze jsi se rozhodl pridat se k nam a doufam ze pokud te prijmeme budes u nas spokojeny..jak uz jsem ti jednou rikala nase guilda je spis takova rodinka nikdo se nad nikym nepovisuje nikdo nikoho neztrapnuje a mame se radi..Smile skilly celkem dobry a ja nemam problem stim aby sme te prijali uvidime co rekne adeptmaster ale myslim ze nebude proti nikdo ( je kdyztak zpracuju neboj Very Happy ) pa Myska
Návrat nahoru Goto down
Guldan




Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 23. 02. 09

Midas-Cleric Empty
PříspěvekPředmět: Re: Midas-Cleric   Midas-Cleric Icon_minitimeSun May 24, 2009 3:01 pm

Za mě ano Wink
Návrat nahoru Goto down
Šílená Komteska




Poeet p?íspivku : 19
Age : 33
Location : Bechyně
Registration date : 07. 10. 08

Midas-Cleric Empty
PříspěvekPředmět: :))   Midas-Cleric Icon_minitimeSun May 24, 2009 5:40 pm

Já bych byla taky pro albino albino jocolor
Uvydíme jak se vyjádří ostatek guildy :-)
Zatim hodně štěstí ... Ahoj Komtesska
Návrat nahoru Goto down
Stich

Stich


Poeet p?íspivku : 72
Age : 30
Location : Brit pri resserovi
Registration date : 03. 01. 09

Midas-Cleric Empty
PříspěvekPředmět: Re: Midas-Cleric   Midas-Cleric Icon_minitimeSun May 24, 2009 7:41 pm

jsem pro
Návrat nahoru Goto down
Iceman




Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 07. 10. 08

Midas-Cleric Empty
PříspěvekPředmět: RE   Midas-Cleric Icon_minitimeMon May 25, 2009 11:17 pm

Aji ja jsem pro sice jsme se nemeli jeste sanci moc seznamit ale urco to rychle napravime tesim se na naši spolupraci a hlavne konečně mame 2 clera a budeme min umirat:))))))
Návrat nahoru Goto down
Myska

Myska


Poeet p?íspivku : 138
Age : 42
Registration date : 17. 09. 08

Midas-Cleric Empty
PříspěvekPředmět: Re: Midas-Cleric   Midas-Cleric Icon_minitimeTue May 26, 2009 11:05 am

Takte u nas vitam Midasku..Smile doufam ze se ti u nas bude libit a darit,ze bdes spokojenej pa Myska
Návrat nahoru Goto down
Sammaela
Admin
Sammaela


Poeet p?íspivku : 131
Age : 34
Registration date : 17. 09. 08

Midas-Cleric Empty
PříspěvekPředmět: Re: Midas-Cleric   Midas-Cleric Icon_minitimeMon Jun 01, 2009 3:41 am

Iceman napsal:
Aji ja jsem pro sice jsme se nemeli jeste sanci moc seznamit ale urco to rychle napravime tesim se na naši spolupraci a hlavne konečně mame 2 clera a budeme min umirat:))))))

tim chces rict ze jsem spatny cler?? Very Happy nebo jak si to mam vylozit...Wink

jinak tedkom k midasovi:
promin ze kdyz neco nabostis tak ti to prebostim Very Happy nejsem zvikly chodit s dalsym clerem vsechno delam sam no Sad 20 lidi bostit sam vsechno sam promin Wink az pujdem dung jeden bude hazet reactiv a druhy silu Smile a budem se vzajeme doplnovat na deleni lidi fakt nejdem Wink takze lecit budem oba vsechny pokud nejsi proti Smile nejaky deleni lidi ja mam magy a ty ostatni to nechci Smile to je nanic pak jeden znas umre a nebude mit ostatni zalozky zbytku a da se na to celkem fajn doplati Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloodangels.tym.cz
Stich

Stich


Poeet p?íspivku : 72
Age : 30
Location : Brit pri resserovi
Registration date : 03. 01. 09

Midas-Cleric Empty
PříspěvekPředmět: Re: Midas-Cleric   Midas-Cleric Icon_minitimeMon Jun 01, 2009 9:24 pm

samme bolo to myslene tak ze 180 mgr je vzdy viac ako 90 a ne ze si zly cler Very Happy to si nikto nedovoli tvrdit
Návrat nahoru Goto down
Šílená Komteska




Poeet p?íspivku : 19
Age : 33
Location : Bechyně
Registration date : 07. 10. 08

Midas-Cleric Empty
PříspěvekPředmět: Lock   Midas-Cleric Icon_minitimeMon Jun 08, 2009 6:08 pm

Hráč Midas Byl Přijat Za Adepta Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Midas-Cleric Empty
PříspěvekPředmět: Re: Midas-Cleric   Midas-Cleric Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Midas-Cleric
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Unknown-Cleric

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blood Angels :: Arch anebo co je vyrizeno-
Přejdi na: