Blood Angels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blood Angels


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Genexis the Vampire

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Artas




Poeet p?íspivku : 1
Age : 29
Registration date : 22. 05. 09

Genexis the Vampire Empty
PříspěvekPředmět: Genexis the Vampire   Genexis the Vampire Icon_minitimeSun May 24, 2009 1:03 am

Ahoj. Takže na dp hraju teprve asi 7 dnu takže se moc nevyznám ale z pomocí báječnyých lidí z guildy BA se rychle z hrou seznámím. Skilli nemám moc velké wresling mám 26 jinak nic moc. Od guildy očekávám chození dungů a aby mi byly oporou. Jmenuju se Michal a je mi 14 let. Už se těším.


Naposledy upravil Artas dne Sun May 24, 2009 1:16 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Myska

Myska


Poeet p?íspivku : 138
Age : 42
Registration date : 17. 09. 08

Genexis the Vampire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Genexis the Vampire   Genexis the Vampire Icon_minitimeSun May 24, 2009 1:07 am

Ahojky mi uz se zname a celkem dobre jsem rada ze jsi se k uo vratil a moc radi ti pomuzem poradime..Skilly namaxujes to neni problem a dungy se chodit taky naucis..jen v prihlasce chybi jak se jmenujes a kolik ti je..jinak je to vse a doufam ze se muzem tesit na brzkou spolupraci..Smile pa Myska
Návrat nahoru Goto down
Šílená Komteska




Poeet p?íspivku : 19
Age : 33
Location : Bechyně
Registration date : 07. 10. 08

Genexis the Vampire Empty
PříspěvekPředmět: Ahojky   Genexis the Vampire Icon_minitimeSun May 24, 2009 1:31 am

Takže já te zdravím ... Jsem ráda že si se rozhodl pro tuto guildu pač tady najdeš vždy a pokaždé oporu ... Chci říct že na poprvé postava na dp si vedeš velice dobře mimochodem te znam uz par dni Smile Aj po skype takze good Smile .. Přihláška taky good ..
Pripadas mi jako v pohode klučina hodnej milej vtipnej tak uvydime jak se to vyvyne:)
S pozdravem Komtesska =o)
Návrat nahoru Goto down
Guldan




Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 23. 02. 09

Genexis the Vampire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Genexis the Vampire   Genexis the Vampire Icon_minitimeSun May 24, 2009 3:06 pm

Tak ty už máš, člensví víceméně jistý ne? Wink

Jen nevím jak s takovýma skillama vyděláš na guildovný... Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Genexis the Vampire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Genexis the Vampire   Genexis the Vampire Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Genexis the Vampire
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Bloodyblow - Vampire

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blood Angels :: Arch anebo co je vyrizeno-
Přejdi na: