Blood Angels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blood Angels


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Přihláška Malda

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Malda




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 26. 05. 09

Přihláška Malda Empty
PříspěvekPředmět: Přihláška Malda   Přihláška Malda Icon_minitimeTue May 26, 2009 2:32 pm

Ahoj Jmenuju se Roman je mi 19 jsem z Ostravy na Dp mam nick Malda. Jsem warrior s bojovýma skillama na maximum. mam pouze +10 veci ale časem si dodělám zbytek. Dp hraju od roku 2004 s něakýma malýma či delšíma přestávkama . Pk Postavu nemám. Mám i více postav ale většinou hraju pouze za Wara. Co se týče dungeonu. Prošel jsem Decik,cove,hytl,cyclopy,Destard 1+2 , Ankh 1+2 , Water. Co bych očekával od Vás je dobrá hra a pokud možno slušné chování ke mě a brát na mě trochu ohledy, protože jsem většinou hodně časově vytížený a taky nejsem na pc pořád.Vaši guildu jsem si vybral na doporučení mých přátel a koukal jsem že namáte Warriora tak jsem si myslel že bych se vám mohl hodit. Zde je na mě kontakt icq 269344329.
Návrat nahoru Goto down
Šílená Komteska




Poeet p?íspivku : 19
Age : 33
Location : Bechyně
Registration date : 07. 10. 08

Přihláška Malda Empty
PříspěvekPředmět: Ahojky   Přihláška Malda Icon_minitimeTue May 26, 2009 2:38 pm

Takze ahojky Maldo Smile ...
My už se delší dobu známe a já sem ráda že sem ti mohla pomoct najíd bezva guildu Smile .. No co bych rekla tve prihlasce Obsahuje snad vsechno ... Znam te velice dobre a jsem rada ze te znam ... Pac si vybornej kluk ... No co dodat uvydime jake otazky si vymisli ostatni clenove Smile ... Zatim se mej krasne a hodne stesti :-) S podzarvem Komtesska
Návrat nahoru Goto down
Myska

Myska


Poeet p?íspivku : 138
Age : 42
Registration date : 17. 09. 08

Přihláška Malda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Malda   Přihláška Malda Icon_minitimeTue May 26, 2009 2:43 pm

Ahojky prihlaska super..Smile asi tam ani nic nechybi..Warior nam urcite chyby a tesi nas ze jsi si vybral nasi guildu..Smile adeptmaster coz je Komteska te odzkousi a rekne nazor..ale myslim ze nebude zadny problem kdyz te doporucila..Smile budeme se tesit na spolupraci..Myska
Návrat nahoru Goto down
Malda




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 26. 05. 09

Přihláška Malda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Malda   Přihláška Malda Icon_minitimeTue May 26, 2009 2:47 pm

To jsem rád že se těšíte na spolupráci doufám že Vás nezklamu. Ještě taková formalita. Prosím Vás kdo nemá moje icq tak ulož te si mě prosím. Děkuji
Návrat nahoru Goto down
Stich

Stich


Poeet p?íspivku : 72
Age : 30
Location : Brit pri resserovi
Registration date : 03. 01. 09

Přihláška Malda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Malda   Přihláška Malda Icon_minitimeTue May 26, 2009 2:49 pm

ahooj mne v prihlaske nic nechyba a kvalitny war by sa nam naozaj hodil tak uvidime co urobis v dungu a uz sa tesim na spolupracu Smile
Návrat nahoru Goto down
Šílená Komteska




Poeet p?íspivku : 19
Age : 33
Location : Bechyně
Registration date : 07. 10. 08

Přihláška Malda Empty
PříspěvekPředmět: :)   Přihláška Malda Icon_minitimeThu May 28, 2009 12:56 am

No co dodat ... V dungu si byl výtečný Smile Jako vždycky ... Wink JÁ sem pro Smile co vy ? Smile
Návrat nahoru Goto down
Guldan




Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 23. 02. 09

Přihláška Malda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Malda   Přihláška Malda Icon_minitimeThu May 28, 2009 2:57 pm

Všema deseti :p

Po dlouhé době dung ve kterým sme se víc smáli, než hráli :-D
Návrat nahoru Goto down
Myska

Myska


Poeet p?íspivku : 138
Age : 42
Registration date : 17. 09. 08

Přihláška Malda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Malda   Přihláška Malda Icon_minitimeThu May 28, 2009 3:02 pm

taky nejsem proti rada te privitam v nasich radach..dung stebou byl super..Smile
Návrat nahoru Goto down
Šílená Komteska




Poeet p?íspivku : 19
Age : 33
Location : Bechyně
Registration date : 07. 10. 08

Přihláška Malda Empty
PříspěvekPředmět: Lock   Přihláška Malda Icon_minitimeMon Jun 08, 2009 6:07 pm

Takže Hráč Malda Byl Přijat Za ADEPTA !!! ... Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přihláška Malda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Malda   Přihláška Malda Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Přihláška Malda
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blood Angels :: Arch anebo co je vyrizeno-
Přejdi na: