Blood Angels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blood Angels


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Harsh - warior

Goto down 
+2
Guldan
Podolak
6 posters
AutorZpráva
Podolak

Podolak


Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 20. 09. 08

Harsh - warior Empty
PříspěvekPředmět: Harsh - warior   Harsh - warior Icon_minitimeMon Jun 22, 2009 7:28 am

Zdravíčko.

Jmenuji se Martin, je mi 15 let a bydlím nedaleho Hradce Králové. Mezi mé zájmy patří fotbal, PC a UO. Poslouchám Punk, Rock, Metal, SKA a nesnáším Hip Hop. tongue

Začal sem hrát od pauzy od vánoc, myslím že sem se k vám již jednou hlásil.A co se za tu dobu změnilo?...

Postavu mám pořád Wariora (harshe), který má na max sw,fenc,tct,par,heal...a ty další skilly ze skill pointnu také, má +20 hadry.
Můj dřívější Cleric (rozamunda) ležel u mě v zapomění, tak jsem ho daroval kamarádovi z rl. a on mi za něj dal na oplátku crafta jménem Craft. Skilly jsou u něj nic moc, má jen: mining,bs-max a fishing 90.
A moje poslední postava je ranger (mysterio velky), tuto postavu jsem obdržel od kamaráda který skončil s hraním uo. Má snad všechny skilly na max krom tammnigu, ten má 30.

Co se týče zkušeností, hraji již 2 roky tak jsem za tu dobu něco nazbíral. Dungeony jsem snad byl všechny low a medium a par hight.

V guildách jsem byl LD- odešel sem kuli hádce s členem. CoP, suprová parta lidí do které si myslím že sem zapadnul, ale o vánocích přestali hrát. A pak Chosen ones, týden sme zkoušeli s klukama z rl zase hrát, tak jsme si založili guildu, ale nějako se nám rozpadla...

K hernímu času, hraju tím způsobem že rl je přednější než uo, ale rád když je čas zasednu k pc, nyní jsou zvěsti že dostanu na prázdniny notebook takže bych se o mou aktivitu nebál.

Kontakt: 440071469

No snad jsem napsal vše podstatné, co by vás mohlo zajímat.
Těším se na odpovědi... bounce
Návrat nahoru Goto down
Guldan




Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 23. 02. 09

Harsh - warior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Harsh - warior   Harsh - warior Icon_minitimeMon Jun 22, 2009 3:31 pm

Čau, přihláška pěkná. Smile

V té předchozí sem se dočetl, že jsi lítal za nějaký pk. Ještě lítáš? Smile

Oblíbený metalový bandy sou jaký? Wink
Návrat nahoru Goto down
Podolak

Podolak


Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 20. 09. 08

Harsh - warior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Harsh - warior   Harsh - warior Icon_minitimeMon Jun 22, 2009 3:56 pm

Guldan napsal:
Čau, přihláška pěkná. Smile

V té předchozí sem se dočetl, že jsi lítal za nějaký pk. Ještě lítáš? Smile

Oblíbený metalový bandy sou jaký? Wink

Ahoj, díky.

Měl sem ho týden Smile ani sem si na něj za ten týden nesehnal regy Smile

Je jich spousta ale převládají Lordi, Wthin Tempation a Therion.
Návrat nahoru Goto down
Guldan




Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 23. 02. 09

Harsh - warior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Harsh - warior   Harsh - warior Icon_minitimeMon Jun 22, 2009 4:05 pm

ok Smile za mě jo. Počkáme co zbytek Wink
Návrat nahoru Goto down
Myska

Myska


Poeet p?íspivku : 138
Age : 42
Registration date : 17. 09. 08

Harsh - warior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Harsh - warior   Harsh - warior Icon_minitimeMon Jun 22, 2009 6:33 pm

Ahojky prihlaska v poho ja nemam dalsi otazky ..Smile jako ostatnim dvoum i tobe pisi ze te odzkousi nas adeptmaster a uvidime,ale myslim si ze nebude problem..Smile budu se tesit na spolupraci..Smile pa Myska
Návrat nahoru Goto down
Sammaela
Admin
Sammaela


Poeet p?íspivku : 131
Age : 34
Registration date : 17. 09. 08

Harsh - warior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Harsh - warior   Harsh - warior Icon_minitimeTue Jun 23, 2009 11:56 am

no jelikoz jsem ted ve fire tak nevim jak te obskousim... ale pokud by jsi mel zajem se k nam do fire pridat tak muzes neni problem...Wink jen ted nevim jak jsme tam na tom s brnkama..Wink Very Happy

jinak nemam zadny otazky..Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloodangels.tym.cz
Stich

Stich


Poeet p?íspivku : 72
Age : 30
Location : Brit pri resserovi
Registration date : 03. 01. 09

Harsh - warior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Harsh - warior   Harsh - warior Icon_minitimeTue Jun 23, 2009 5:36 pm

Ahoj ja taky nemam zadny otazky prihlaska velmi pekna mozna vyhras soutez Very Happy a samme co se tyka fire mame tolik buchen ze nas to na solovku ani naraz nepusti Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Šílená Komteska




Poeet p?íspivku : 19
Age : 33
Location : Bechyně
Registration date : 07. 10. 08

Harsh - warior Empty
PříspěvekPředmět: CAUKY   Harsh - warior Icon_minitimeTue Jun 23, 2009 5:44 pm

Takze ahoj ..... Přihláška good , Spolupráce good ,,, Co víc doodat proste goood ! -... Jen te odskouším a budeto eště víc goood Smile ...
Zatím se mej Ahojky Komtesska

PS: Jaký máš rád Punkový skupiny ? Smile Mimochodem sem taky blázen do punku Wink
Návrat nahoru Goto down
Podolak

Podolak


Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 20. 09. 08

Harsh - warior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Harsh - warior   Harsh - warior Icon_minitimeTue Jun 23, 2009 8:30 pm

Ahoj, děkuji za poněkud až moc kladné reference Smile... omlouvám se, ale na fire moc dobré spomínky nemám...nemám ho rád Smile proto jestli chete mohu tam skočit za krafta něco ukraftit či nakopat ale jí to, to ne...Smile
Návrat nahoru Goto down
Podolak

Podolak


Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 20. 09. 08

Harsh - warior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Harsh - warior   Harsh - warior Icon_minitimeTue Jun 23, 2009 10:18 pm

Jinak z Punku posloucham hlavně Vypsanou Fixu :-)

A ještě jeden malý dodatek: nevím, jestli jste si toho všimli, nebo se již někdo zmiňoval, já, Týpek a Newman chodíme do stejné školy i třídy :-)..tak jen tak pro info.;-)
Návrat nahoru Goto down
Guldan




Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 23. 02. 09

Harsh - warior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Harsh - warior   Harsh - warior Icon_minitimeTue Jun 23, 2009 10:55 pm

Nemáš rád fire - nevadí. Ale je nás tam většina a s většinou postav, takže dungovat na povrchu budeme zas až tak za týden...

Já si všiml stejnýho bydliště a hlavně stejné předchozí guildy :p
Návrat nahoru Goto down
Stich

Stich


Poeet p?íspivku : 72
Age : 30
Location : Brit pri resserovi
Registration date : 03. 01. 09

Harsh - warior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Harsh - warior   Harsh - warior Icon_minitimeTue Jun 23, 2009 11:15 pm

ja som zase za toho nevsimaveho Sad
Návrat nahoru Goto down
Podolak

Podolak


Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 20. 09. 08

Harsh - warior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Harsh - warior   Harsh - warior Icon_minitimeTue Jun 23, 2009 11:22 pm

No vono kdyby si to šel 10 hodin v kuse...a pak v paláci odkopnout kuli tomu že nebyla kudlička...:-) s Týpkem můžem vyprávět:-)...
Návrat nahoru Goto down
Guldan




Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 23. 02. 09

Harsh - warior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Harsh - warior   Harsh - warior Icon_minitimeTue Jun 23, 2009 11:27 pm

10 hodin? nějak moc :p

s nama by měli jit crafti tak uvidíme, když něco zapomenem tak se dodělá .)
Návrat nahoru Goto down
Podolak

Podolak


Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 20. 09. 08

Harsh - warior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Harsh - warior   Harsh - warior Icon_minitimeTue Jun 23, 2009 11:35 pm

Tjn...hodně moc:-)

Ok když tak jsem za něj k dispozici;-)
Návrat nahoru Goto down
Guldan




Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 23. 02. 09

Harsh - warior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Harsh - warior   Harsh - warior Icon_minitimeFri Jul 24, 2009 6:42 pm

Ani adept ještě nebyl a už nám utekl jinam tongue

Stále však přítel guildy...poprosím o lock Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Harsh - warior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Harsh - warior   Harsh - warior Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Harsh - warior
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blood Angels :: Arch anebo co je vyrizeno-
Přejdi na: