Blood Angels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blood Angels


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Typek-warrior

Goto down 
+2
Guldan
Týpek
6 posters
AutorZpráva
Týpek

Týpek


Poeet p?íspivku : 3
Age : 30
Registration date : 22. 06. 09

Typek-warrior Empty
PříspěvekPředmět: Typek-warrior   Typek-warrior Icon_minitimeMon Jun 22, 2009 4:17 pm

Ahoj,

mé jméno je Tomáš,je mi 15 let a pocházím nedaleko od Hradce Králové. Nyní opuštím devátou třídu a po prázdninách nastupuji na SŠ. Mezi mé zájmy patří fotbal,florbal a pc.


Ultimu online hraji 2 roky,vlastním warriora jménem Typek a dále necromancera Louise Darknesse. Za Typka mám 2 prohřešky za afk trénink.Jinak na warriorovi mám +20 hadry.


Co se týče guild,tak jsem byl adept v guilde Hunters,kde byli moc fajn lidé,ale nakonec sem odstoupil,protože jsem chtěl skončit s ultimou a tak se i stalo. Teď jsem se již zase vrátil zpátky do temného ráje Smile. Jinak pk postavu žádnou nemám a nikdy sem neměl.


Moje prošlé dungy jsou následující: Deceit,Cove,Ankh 3,Tera Sanctum,Teheran Keep,kousek Wrongu,FDD,Yomotsu Mines,Hythloth,půlku Pride,Water,Ice taky kousek(tam nás pojeli pk a od té doby sem neměl příležitost zajít tento dung) a nakonec Fire,kde jsme na konci u pokaldu měli problém.


Od guildy očekávám nové přátele a nějaké ty dungeony. Já guilde mohu nabídnou spolupráci,snaživost a posilu do dungeonu.Ultimu mohu hrát o prázdninách skoro pořád,hlavně dopoledne,ale určitě se najde i čas v odpoeldních,či snad večerních hodinách.


A teď moje skilly: Typek-warrior:

Sw,fenc,mf,heal,anatomy,parrying,tact,-max
Archery 40
Magery 25
a skillpointové skilly také max.



Louis Darkness-necroamncer:

Necromancy 100
Magery 88
Healing 42
Resist 68
Hiding 57


Kontakt na mě: ICQ 431018928

S pozdravem Týpek
Návrat nahoru Goto down
Guldan




Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 23. 02. 09

Typek-warrior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Typek-warrior   Typek-warrior Icon_minitimeMon Jun 22, 2009 4:38 pm

Čau, nenapadá mě nic na co bych se zeptal Smile

Takže zkusím počkat co ostatní a pak napíšu: "za mě ano" Laughing
Návrat nahoru Goto down
Myska

Myska


Poeet p?íspivku : 138
Age : 42
Registration date : 17. 09. 08

Typek-warrior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Typek-warrior   Typek-warrior Icon_minitimeMon Jun 22, 2009 4:40 pm

Takze Ahojky prihlaska pekna..ja myslim ze otazky uz taky zadne nemam,napsal jsi asi vse..nas adeptmaster te odzkousi a myslim ze to bude ok..za me snad taky muzu rict ano..Smile pa Myska
Návrat nahoru Goto down
Týpek

Týpek


Poeet p?íspivku : 3
Age : 30
Registration date : 22. 06. 09

Typek-warrior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Typek-warrior   Typek-warrior Icon_minitimeMon Jun 22, 2009 4:53 pm

Děkuji za zatím kladné vyjádření Smile. Kdyby vás cokoli napadlo,tak se ještě dodatečně zeptejte,buď tady nebo na icq. Smile Zatím děkuji..
Návrat nahoru Goto down
Stich

Stich


Poeet p?íspivku : 72
Age : 30
Location : Brit pri resserovi
Registration date : 03. 01. 09

Typek-warrior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Typek-warrior   Typek-warrior Icon_minitimeMon Jun 22, 2009 6:10 pm

velmi pekna prihlaska nenapada ma nic co by som sa mohol spitat tesim na spolupracu Som pre prijatie
Návrat nahoru Goto down
Sammaela
Admin
Sammaela


Poeet p?íspivku : 131
Age : 34
Registration date : 17. 09. 08

Typek-warrior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Typek-warrior   Typek-warrior Icon_minitimeTue Jun 23, 2009 11:06 am

no tak ja nemam co dodat...Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloodangels.tym.cz
Šílená Komteska




Poeet p?íspivku : 19
Age : 33
Location : Bechyně
Registration date : 07. 10. 08

Typek-warrior Empty
PříspěvekPředmět: Ahooj   Typek-warrior Icon_minitimeTue Jun 23, 2009 5:41 pm

Takže ahojky ... Přihláška velice pěkná .. Všechno si stručně a jasně napsal takže nemám žádné otázky ....
Jak říká myška odskouším te a uvydíme Wink .... Jinak jsem ráda že sis vybral tuto guildu a doufám že budeš spokojen Smile ....
Zatím se mej .. S Pozdravem Komtesska
Návrat nahoru Goto down
Guldan




Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 23. 02. 09

Typek-warrior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Typek-warrior   Typek-warrior Icon_minitimeFri Jul 24, 2009 6:43 pm

Odešel, minimálně se mnou bez rozloučení Crying or Very sad

lock.
Návrat nahoru Goto down
Myska

Myska


Poeet p?íspivku : 138
Age : 42
Registration date : 17. 09. 08

Typek-warrior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Typek-warrior   Typek-warrior Icon_minitimeMon Jul 27, 2009 1:00 am

Semnou se teda rocloucil a rekl mi ze odchazi..teda az po tom co odesel..ale aasi k tomu ma sve duvody..Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Typek-warrior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Typek-warrior   Typek-warrior Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Typek-warrior
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Guerilla - Warrior
» Leman - Warrior
» Anhillatior - Warrior
» Renton-Warrior

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blood Angels :: Arch anebo co je vyrizeno-
Přejdi na: