Blood Angels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blood Angels


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Snehurka - mage

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Snehurka




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 22. 09. 08

Snehurka - mage Empty
PříspěvekPředmět: Snehurka - mage   Snehurka - mage Icon_minitimeMon Sep 22, 2008 9:46 pm

Takze zdravim vas volam sa Mato som z Bratislavy a tejto hre sa venujem uz siestym rokom z toho rok na sharde TZ.Od tej doby som hral tri chary a presiel som dungy ako dec wrong ice yomoto cove fdd a tak, z tezsich dungu pride risi po lamku pride peklo po gardiana destard 1+2 desp 1+2

Takze postava ktoru aktivne hram a mohla by byt prinosom pre vasu guildu sa vola Snehurka je to magine a ma max skilly co sa tyka toho co treba v dungu mgr heal EI resist a podobne.

Momentalne hram len maga. Mam potom este blue wara lusaxxxa a pk cavaliera.

Hlasim sa k vam ako k novej guilde preto ze by tu mala byt vysoka aktivita a chodenie a chodenie a chodenie dungov :-) hrat mozem kedykolvek ked nemam skolu cize okrem pon- stvrtok do 16:00. Dalej by som cel napisat ze som ochotny chodit na zrazy kdekolvek kde capuju pivo :- ). Co vy mozte cakat odomna hmm okrem dungov samozrejme nejaku tu pomoc v hre a pokec na ts mape alebo icq. Tak to asi vsetko o mne :-) moje icq 255740328 keby est enieco tak sa pytajte
Návrat nahoru Goto down
Newman




Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 19. 09. 08

Snehurka - mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Snehurka - mage   Snehurka - mage Icon_minitimeMon Sep 22, 2008 9:55 pm

takze ahojky jsem sice jenom adept ale budu rad kdyz se dostanes do nasich rad uloz si em an icq 190914235 a pokecame an icq jo aztim ahoj
Návrat nahoru Goto down
Myska

Myska


Poeet p?íspivku : 138
Age : 42
Registration date : 17. 09. 08

Snehurka - mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Snehurka - mage   Snehurka - mage Icon_minitimeTue Sep 23, 2008 12:33 pm

Ahojky myslim ze tady neni co dodat maga potrebujem a v dungu je za potrebi!! taky si me klidne pridej na ICQ: 393244369 jsem pro aby jsme te prijali mej se pekne Smile pa myska
Návrat nahoru Goto down
Sammaela
Admin
Sammaela


Poeet p?íspivku : 131
Age : 34
Registration date : 17. 09. 08

Snehurka - mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Snehurka - mage   Snehurka - mage Icon_minitimeTue Sep 23, 2008 4:08 pm

Ahoj zdravim mag se do nasich rad hodi..otazky nemam asi zadne..jen mi nejde ulozit tvoje icq tak zkontroluj jestli ho mas spravne dik.. Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloodangels.tym.cz
Snehurka




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 22. 09. 08

Snehurka - mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Snehurka - mage   Snehurka - mage Icon_minitimeWed Sep 24, 2008 7:59 am

sory mne vcera padol net snad to dnes bude lepsie :-(
Návrat nahoru Goto down
Sammaela
Admin
Sammaela


Poeet p?íspivku : 131
Age : 34
Registration date : 17. 09. 08

Snehurka - mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Snehurka - mage   Snehurka - mage Icon_minitimeSun Dec 21, 2008 4:00 pm

Vyhozen z duvodu praskani a vlastnil svoji PK guildu.... * nechape proc se hlasil do zacinaici guildy kdyz ma pk guildu*
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloodangels.tym.cz
Sponsored content





Snehurka - mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Snehurka - mage   Snehurka - mage Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Snehurka - mage
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Karamelka- Mage
» furbik-mage
» Patriarch The Green Mage

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blood Angels :: Arch anebo co je vyrizeno-
Přejdi na: