Blood Angels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blood Angels


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Přihlaška od Sidiuse

Goto down 
+2
Sammaela
Wolcit
6 posters
AutorZpráva
Wolcit




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 16. 08. 09

Přihlaška od Sidiuse Empty
PříspěvekPředmět: Přihlaška od Sidiuse   Přihlaška od Sidiuse Icon_minitimeSun Aug 16, 2009 8:09 pm

Cau jmeno me je Jindrich Dvorak a postava se jmenuje Sidius vampik celkem noob postava wres 50 tactic 35 .Ultimu jsem hral zhruba pred 2 lety mel jsem crafta a maga ale od te doby se to zmenilo velice velmi hlavne v cenach kovu . prohreski diky bohu zadne nemam . tak to je cela ma historie UO na DP. Doufam ze to semnou nak prekousnete. Diky za precteni .
Návrat nahoru Goto down
Sammaela
Admin
Sammaela


Poeet p?íspivku : 131
Age : 34
Registration date : 17. 09. 08

Přihlaška od Sidiuse Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlaška od Sidiuse   Přihlaška od Sidiuse Icon_minitimeSun Aug 16, 2009 8:42 pm

ahojky... Smile no tak je to docela strucny ale nevadi no chtelo by to jeste neco podelat s tema skillama ale to jsem ti uz rikal Smile jinak reknu jeste ostatnim at na to mrknou a zeptaj se te na co potrebuji Smile doufam ze se ti u nas bude libit Smile zatm jse mej Smile a vyckavej Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloodangels.tym.cz
Guldan




Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 23. 02. 09

Přihlaška od Sidiuse Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlaška od Sidiuse   Přihlaška od Sidiuse Icon_minitimeSun Aug 16, 2009 9:12 pm

Čau, klasická otázka na kterou neexistuje klasická odpověď: Co očekáváš od guildy a co jí můžeš nabídnout?

Dál by mě zajímalo kolik ti je a tvoje icq. Díky za zájem o nás clown
Návrat nahoru Goto down
Stich

Stich


Poeet p?íspivku : 72
Age : 30
Location : Brit pri resserovi
Registration date : 03. 01. 09

Přihlaška od Sidiuse Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlaška od Sidiuse   Přihlaška od Sidiuse Icon_minitimeSun Aug 16, 2009 9:52 pm

Caf ake dungy mas prejdene?
Mas pk postavi?
Bol si v nejakej gilde?
Návrat nahoru Goto down
Wolcit




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 16. 08. 09

Přihlaška od Sidiuse Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlaška od Sidiuse   Přihlaška od Sidiuse Icon_minitimeSun Aug 16, 2009 11:20 pm

Guldan napsal:
Čau, klasická otázka na kterou neexistuje klasická odpověď: Co očekáváš od guildy a co jí můžeš nabídnout?

Dál by mě zajímalo kolik ti je a tvoje icq. Díky za zájem o nás clown



Caues je mi 18 a od gildy ocekavam ze s vami budu moc jit naky ten dung a ze me naucite nake nove veci a jinak nic vic po vas nechci hlavne ze je naky kruh lidi se ktery ma se da domluvit a jit a vcelku po gilde nic dalsiho nechci.Casem gilde budu moct nabydnout buchnu Very Happy a alchemku je to moje prvni gilda a takze nevim jak to tam chodi ale sem zvedav Shocked saozrejme PK nemam. Co se tyce aktiviti od zari nebudu mit tolik casu jelikoz maturuju a vi mate napsano ze zato budou pokuty ale vykendy budu mit volne. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Stich

Stich


Poeet p?íspivku : 72
Age : 30
Location : Brit pri resserovi
Registration date : 03. 01. 09

Přihlaška od Sidiuse Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlaška od Sidiuse   Přihlaška od Sidiuse Icon_minitimeSun Aug 16, 2009 11:27 pm

tie pokuty si trochu zle pochopil Smile inak som pre prijatie len dotrenovat tie skilly by to chcelo a este ma zaujma kolko mas healing?
Návrat nahoru Goto down
Wolcit




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 16. 08. 09

Přihlaška od Sidiuse Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlaška od Sidiuse   Přihlaška od Sidiuse Icon_minitimeSun Aug 16, 2009 11:29 pm

Stich napsal:
tie pokuty si trochu zle pochopil Smile inak som pre prijatie len dotrenovat tie skilly by to chcelo a este ma zaujma kolko mas healing?

s helingem sem na to blede pac se healuju krvi mam ho na 23 co se tyce skillu trejnim taky uz chci mit max Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Guldan




Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 23. 02. 09

Přihlaška od Sidiuse Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlaška od Sidiuse   Přihlaška od Sidiuse Icon_minitimeSun Aug 16, 2009 11:35 pm

Na ty pokuty si přišel jak? Ptám se informativně, aby se to případně přepsalo a nemátlo lidi...

Jinak maturu už mám za sebou a věř mi....čas budeš mít i v září Laughing Dokonce tě tu budem vídat i ve svaťáku...můj osobní tip tongue

Jinak to icq mi nejde najít...takže si mě prosím přidej. Icq najdeš na stránkách.
Návrat nahoru Goto down
Myska

Myska


Poeet p?íspivku : 138
Age : 42
Registration date : 17. 09. 08

Přihlaška od Sidiuse Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlaška od Sidiuse   Přihlaška od Sidiuse Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 11:47 am

Ahojky no ja myslim ze otazky nemam zadne kluci to uz zvladli za me..Smile no ty skilly potren a snad se vguilde uvidime..Smile stema pokutama to neni nijak horky dokazem pochopit to ze clovek maturuje a nemuze byt tak casto online..Smile takze zalezi na domluve chapes..Smile kdyz prijdes reknes hele ted tu tyden nebudu musim se ucit reknem ok a hotovo..Smile jinak uz asi nic nemam..Smile no preji ti hodne stesti a snad brzo navidenou..Smile GM Mysicka
Návrat nahoru Goto down
Myska

Myska


Poeet p?íspivku : 138
Age : 42
Registration date : 17. 09. 08

Přihlaška od Sidiuse Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlaška od Sidiuse   Přihlaška od Sidiuse Icon_minitimeSun Oct 25, 2009 5:00 pm

Ahojky tak jak to stebou vypada?,Jak jsi pokrocil a co skilly??
Návrat nahoru Goto down
Wolcit




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 16. 08. 09

Přihlaška od Sidiuse Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlaška od Sidiuse   Přihlaška od Sidiuse Icon_minitimeSun Oct 25, 2009 5:35 pm

Myska napsal:
Ahojky tak jak to stebou vypada?,Jak jsi pokrocil a co skilly??


skilli jsem celkem vytrejnil Basketball wres:max taktika:80 heal:53 parrying :54 mgr:45 a fenc ten jsem zatim jen natuknul na 36. Jinak me odhodlani stat se clenem gildy nadale pretrvava.
Návrat nahoru Goto down
Antaris




Poeet p?íspivku : 83
Registration date : 13. 09. 09

Přihlaška od Sidiuse Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlaška od Sidiuse   Přihlaška od Sidiuse Icon_minitimeSun Oct 25, 2009 7:11 pm

Tak to je docela moc pekne udelal si velkej pokrok ...... clenove vymysli nejaky ukol ..... a dal to znas ... kdyz splis tak... vis o te ceka Surprised)
Návrat nahoru Goto down
Antaris




Poeet p?íspivku : 83
Registration date : 13. 09. 09

Přihlaška od Sidiuse Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlaška od Sidiuse   Přihlaška od Sidiuse Icon_minitimeSun Oct 25, 2009 7:19 pm

Tak to je docela moc pekne udelal si velkej pokrok ...... clenove vymysli nejaky ukol ..... a dal to znas ... kdyz splis tak... vis o te ceka Surprised)
Návrat nahoru Goto down
Antaris




Poeet p?íspivku : 83
Registration date : 13. 09. 09

Přihlaška od Sidiuse Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlaška od Sidiuse   Přihlaška od Sidiuse Icon_minitimeMon Oct 26, 2009 1:24 am

tak dakujem Surprised))))))
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přihlaška od Sidiuse Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlaška od Sidiuse   Přihlaška od Sidiuse Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Přihlaška od Sidiuse
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blood Angels :: Arch anebo co je vyrizeno-
Přejdi na: