Blood Angels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blood Angels


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Guqqi - Necros

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
honik15

honik15


Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 04. 11. 08

Guqqi - Necros Empty
PříspěvekPředmět: Guqqi - Necros   Guqqi - Necros Icon_minitimeTue Nov 04, 2008 4:14 pm

Zdravím

V realu se jmenuji Honza v uo ( Guqqi ) jsem Necromancer.. Je mi 16 let a ted jsem ve druháku ( Střední škola Gastronomie ) takže Kuchař ....
Zkušenosti z Dungama jsou VELICE MIZERNÉ Smile ... ale začínam to vylepšovat (snad) :-D Dungy které jsem prosel jsou pouze 2* Decite a jinak sem byl v NB Dungach (Minoc,Vesper...), parkrát sem byl s Guildou V.I.R (mám tam kamoše) ale spiš jsme ten dung probíhaly na nejaky Q... takže jak asi usoudíte z dungama moc zkusenosti nemam Smile
Takže jak sem říkal mám Necra a jeho skilly jsou

Magery - max (100)
Necromancery - max (100)
Heal - max (60)

a pak takove ty vedlejsi skilly
Fishing - max (100)
Tracking - max (40)
Mining - 54,3
Arms Lore - max (30)
Hiding - ve vývoji Smile
Stealth - ve vývoji Smile

To jsou asi tak me nejlepsi zakladní a vedlejsi skilly..
Z Guildou bych asi chtel chodit Dungy, a kdyby nekdo mel nejaky problem aby se postavil za sveho Člena ( Adepta,Kamaráda )
No sem u PC asi každý den kdyz prijdu ze školy ale ( bohužel ) mám to ted docela drsný se skolou... ale jinak sem tu většinou, takže Aktivita bude !!!
Ts mám funkční s Uo mapou i sluchátka s mikrákem
Moje další postavy jsou VAMP pak mam jeste CLERIKA ale mam u nej pouze dobrý asi dva skilly

VAMP - Ariss
Wrest - max (100)
Fenc - max (90)
Macefi - max (60)
Parry - max (80)
Tacti - max (100)
Heal - max (75)
Magery - 29,1

CLERIK - Stelios
Mining - 87
Heal - 78

PK postavy nemam , neměl ani neplánují mít ( zatím )

Byl sem v Guildě Lovci Draků ale pak sem to nejak prestal hrat tak sem odesel...malinkou chvilku sem působil v Guilde Dirion --- jelikož se nechodily zadne dungy tak sem take odesel a protoze znam šilenou Kometesku ktera je ve vaší Guilde rozhodl sem se ze to zkusim zde .. Smile
No to je asi tak všechno o mě i mým Necrovi

Moje ICQ je 430-881-555 tak zatim čau
Návrat nahoru Goto down
symir




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 18. 09. 08

Guqqi - Necros Empty
PříspěvekPředmět: Re: Guqqi - Necros   Guqqi - Necros Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 5:50 pm

Ahoj zdravim te jmenem cele gildy, omlouvam ze za pozdni odpoved. budeme radi kdyz rozsiris nase rady a doufam ze se ti u nas bude libit a doufam ze o tobe budeme vedet vic jak o Komtese.
Návrat nahoru Goto down
honik15

honik15


Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 04. 11. 08

Guqqi - Necros Empty
PříspěvekPředmět: Re: Guqqi - Necros   Guqqi - Necros Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 11:52 am

symir napsal:
Ahoj zdravim te jmenem cele gildy, omlouvam ze za pozdni odpoved. budeme radi kdyz rozsiris nase rady a doufam ze se ti u nas bude libit a doufam ze o tobe budeme vedet vic jak o Komtese.

Zdravim :-) už sem se nemohl dočkat :-D ano rad s vami skaknu nejaky dung .... ulozim si vas na icq a muzem nekam nekdy hopsnout ...
Návrat nahoru Goto down
symir




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 18. 09. 08

Guqqi - Necros Empty
PříspěvekPředmět: Re: Guqqi - Necros   Guqqi - Necros Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 12:49 pm

jasne ozvi se na icq napis a neco nekdy zajdem
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Guqqi - Necros Empty
PříspěvekPředmět: Re: Guqqi - Necros   Guqqi - Necros Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Guqqi - Necros
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blood Angels :: Arch anebo co je vyrizeno-
Přejdi na: