Blood Angels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blood Angels


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 co takhle sraz , guildovní sraz

Goto down 
+7
Guldan
Myska
Iceman
Stich
Guerilla
Sammaela
Kara
11 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Kara




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 29. 12. 08

co takhle sraz , guildovní sraz Empty
PříspěvekPředmět: co takhle sraz , guildovní sraz   co takhle sraz , guildovní sraz Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 6:50 pm

Ahoj , napadla mne myšlenka srazu Guildy B.A. A myslím že nenapadle jen mne samotného. Prosím o vyjádření.
1. odkud na sraz pojedu ? Mladá Boleslav
2. vyhovující termín ? Kdykoli
3. místo srazu ? kdekoli , Praha by mi nevadila
3. doba trvání srazu ? mně vyhovuje jeden večer v hospodě/baru/nebo u ohně na zahradě/kempu pak se nebudu bránit přespání.
4. Program ? Pijem rum. Pijem pivo. Přijímáme adepty. Pijem rum. Pijem Pívo. Je nám zle. Kdyžtak můžem to pořadí přehodit. Jako že nejdřív pívo a pak rum. A adepty nepřijmout. Jak bude velectěné sešlosti libo.

Dagar/Karamelka
Návrat nahoru Goto down
Sammaela
Admin
Sammaela


Poeet p?íspivku : 131
Age : 34
Registration date : 17. 09. 08

co takhle sraz , guildovní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: co takhle sraz , guildovní sraz   co takhle sraz , guildovní sraz Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 7:30 pm

Tak Ahojky my ze Sammem taky nejsme proti.......na sraz pojedem z Brna a Praha pro nas taky neni problem stejne tam mame hlidani..Very Happy no kdy muzem..nejlepe o vikendu a po vyplate..Very Happy co pijeme pivo Fermet citrus se spritem,jen vune rumu mi zveda zaludek..Very Happy tak se budem tesit..Smile jo a mam si pripravit nejaky specialni prijimaci programek??Very Happy tak zatim Myska a Samm
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloodangels.tym.cz
Guerilla

Guerilla


Poeet p?íspivku : 48
Age : 34
Registration date : 26. 10. 08

co takhle sraz , guildovní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: co takhle sraz , guildovní sraz   co takhle sraz , guildovní sraz Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 7:48 pm

1. Trutnov
2. Byl bych nejradši o prázdninách Laughing jsem přeci jen student
3.Praha by byla asi ideál
4. nebo 3? to je celkem jedno Twisted Evil
5. Co piju? pivo,medovinu,pivo,zelenou,pivo, rum s kolou Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Stich

Stich


Poeet p?íspivku : 72
Age : 30
Location : Brit pri resserovi
Registration date : 03. 01. 09

co takhle sraz , guildovní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: co takhle sraz , guildovní sraz   co takhle sraz , guildovní sraz Icon_minitimeFri Feb 06, 2009 8:46 pm

1. Slovensko Piestany
2.nejlip nejake prazky (naj by bolo leto)
3. nekde pri hraniciach cz-sk ostrava alebo tak....
4.max jeden den viac casu bohuzel nemam Smile
5. no co sa asi na zrazoch robi pije pije a este raz pije Smile
Návrat nahoru Goto down
Iceman




Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 07. 10. 08

co takhle sraz , guildovní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Super sraz:)   co takhle sraz , guildovní sraz Icon_minitimeFri Feb 20, 2009 10:25 pm

1. odkud na sraz pojedu ? Brno
2. vyhovující termín ? Kdykoli
3. místo srazu ? nejradsi Brno okolu, Praha by mi nevadila
3. doba trvání srazu ? mně vyhovuje jeden den kdekoliv:)
4. Program ? Popijeme pokecame pobavíme se bude to legrace
Návrat nahoru Goto down
Myska

Myska


Poeet p?íspivku : 138
Age : 42
Registration date : 17. 09. 08

co takhle sraz , guildovní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: co takhle sraz , guildovní sraz   co takhle sraz , guildovní sraz Icon_minitimeFri Apr 03, 2009 4:02 pm

tak deti moje jak to vidite stim srazikem??kazdej sem napiste nejaky datum kdy by se vam to hodilo treba hned zacatkem prazdnin nejak nebo ja nevim chci tu navrhy sup sup..Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Stich

Stich


Poeet p?íspivku : 72
Age : 30
Location : Brit pri resserovi
Registration date : 03. 01. 09

co takhle sraz , guildovní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: co takhle sraz , guildovní sraz   co takhle sraz , guildovní sraz Icon_minitimeFri Apr 03, 2009 10:46 pm

mne by to vyhovovalo zaciatkom prazdnin
Návrat nahoru Goto down
Sammaela
Admin
Sammaela


Poeet p?íspivku : 131
Age : 34
Registration date : 17. 09. 08

co takhle sraz , guildovní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: co takhle sraz , guildovní sraz   co takhle sraz , guildovní sraz Icon_minitimeWed Jul 15, 2009 6:00 pm

heh tak uz nam uplinulo par tydnu z przdnin a porad se nic nedeje Very Happy tak co na kdy to naplanujem??Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloodangels.tym.cz
Stich

Stich


Poeet p?íspivku : 72
Age : 30
Location : Brit pri resserovi
Registration date : 03. 01. 09

co takhle sraz , guildovní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: co takhle sraz , guildovní sraz   co takhle sraz , guildovní sraz Icon_minitimeWed Jul 15, 2009 11:46 pm

ja nevim ale okolo dvadsiateho idem na tyzden do talianska tak niekedy potom ak by sa to dalo
Návrat nahoru Goto down
Guldan




Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 23. 02. 09

co takhle sraz , guildovní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: co takhle sraz , guildovní sraz   co takhle sraz , guildovní sraz Icon_minitimeSat Jul 18, 2009 7:37 pm

já můžu víceméně kdykoliv, ale kvůli financím jen v brně :p
Návrat nahoru Goto down
Myska

Myska


Poeet p?íspivku : 138
Age : 42
Registration date : 17. 09. 08

co takhle sraz , guildovní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: co takhle sraz , guildovní sraz   co takhle sraz , guildovní sraz Icon_minitimeWed Sep 09, 2009 11:21 am

Takze se domluvil srazik...Smile na vikend 11.9.2009..jelikoz vetsina z vas jsou lini dojet..Very Happy:D mate smulu o hodne prijdete..Very Happy:D no mozna budou foto kdyz premluvim Guldu aby se nechal povesit na net..Very Happy pa Myska
Návrat nahoru Goto down
Myska

Myska


Poeet p?íspivku : 138
Age : 42
Registration date : 17. 09. 08

co takhle sraz , guildovní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: co takhle sraz , guildovní sraz   co takhle sraz , guildovní sraz Icon_minitimeSun Sep 13, 2009 6:25 pm

Ahojky vsem..:d srazik i kdyz jen ve 4 byl uplne skvelej muzete jen litovat ze ste se nepridali..Very Happy hafec srandy kruty hlasky a smichu az me bricho bolelo..Very Happy hlasky typu mam +9 zapalovac kdyz Farwik zabijel komara a jeste misoval..Very Happy:D a podobne oni vam kluci urcite napisou vice ..Very Happy:D
Návrat nahoru Goto down
Farwik

Farwik


Poeet p?íspivku : 20
Registration date : 08. 09. 09

co takhle sraz , guildovní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: co takhle sraz , guildovní sraz   co takhle sraz , guildovní sraz Icon_minitimeSun Sep 13, 2009 6:31 pm

Jj sraz byla pecka Very Happy Takovy prdele za dva dny muze byt i smrtelny pro slabsi povahy Very Happy Nastesti vse probehlo relativne hladce bez vetsich problemu az na nahradni dopravu autobusem misto vlakem Laughing

A to, ze se tam ztracely kukurice z vedlejsiho pole od mista konani naseho srazu, s nama nema nic spolecnyho Twisted Evil lol!

P.S. Ten jeden miss tim +9 zapalovacem do LSNka byl opravnenej pac sem uz *hic*al... ale nakonec vsechno dobre dopadlo ale skoda ze nepadl cobik Laughing


Pro velky uspech akci musime v brzke dobe zvopaknout king
Návrat nahoru Goto down
Sammaela
Admin
Sammaela


Poeet p?íspivku : 131
Age : 34
Registration date : 17. 09. 08

co takhle sraz , guildovní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: co takhle sraz , guildovní sraz   co takhle sraz , guildovní sraz Icon_minitimeSun Sep 13, 2009 6:38 pm

jo jo teze skouhlasim se super srazikem Smile

a sikovna kovarka neonka nam zkovala na sekani drivi do grilu tupou nepouzitelnou sekeru Very Happy

a guldanek nam skusene lokpikoval piva na dva pokusi Very Happy coz z jeho skillem lokpiku prekonal i nasi mysicku Very Happy


Naposledy upravil Sammaela dne Sun Sep 13, 2009 6:40 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloodangels.tym.cz
Myska

Myska


Poeet p?íspivku : 138
Age : 42
Registration date : 17. 09. 08

co takhle sraz , guildovní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: co takhle sraz , guildovní sraz   co takhle sraz , guildovní sraz Icon_minitimeSun Sep 13, 2009 6:39 pm

jj to se musi zopakovat..:d tohle byla fakt pecka no..Very Happy:D i nasi mali jeste ne uo zavyysli deti se bavili a hlavne bavili nas..Very Happy:D


PS:Farwiku mizeni kukuric z pole snama nema nic spolecnyho..:d ale stebou bych rekla ze jo..:d vzdycky kdyz jsi vylezl ven z pole byl jsi jak pred porodem..Very Happy:D:D
Návrat nahoru Goto down
Farwik

Farwik


Poeet p?íspivku : 20
Registration date : 08. 09. 09

co takhle sraz , guildovní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: co takhle sraz , guildovní sraz   co takhle sraz , guildovní sraz Icon_minitimeSun Sep 13, 2009 6:43 pm

Myska napsal:

PS:Farwiku mizeni kukuric z pole snama nema nic spolecnyho..:d ale stebou bych rekla ze jo..:d vzdycky kdyz jsi vylezl ven z pole byl jsi jak pred porodem..Very Happy:D:D

Ja za to nemuzu, ze pokazdy kdyz s tebou hupsnu do kukuric, jsem hned v tom Laughing
Návrat nahoru Goto down
Guldan




Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 23. 02. 09

co takhle sraz , guildovní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: co takhle sraz , guildovní sraz   co takhle sraz , guildovní sraz Icon_minitimeSun Sep 13, 2009 7:03 pm

Nic jim neříkejte...nebyli tam tak maj smůlu Laughing

Jinak jako pohodička no Cool
Návrat nahoru Goto down
Myska

Myska


Poeet p?íspivku : 138
Age : 42
Registration date : 17. 09. 08

co takhle sraz , guildovní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: co takhle sraz , guildovní sraz   co takhle sraz , guildovní sraz Icon_minitimeSun Sep 13, 2009 7:25 pm

Farwik napsal:
Myska napsal:

PS:Farwiku mizeni kukuric z pole snama nema nic spolecnyho..:d ale stebou bych rekla ze jo..:d vzdycky kdyz jsi vylezl ven z pole byl jsi jak pred porodem..Very Happy:D:D

Ja za to nemuzu, ze pokazdy kdyz s tebou hupsnu do kukuric, jsem hned v tom Laughing



no i kdyz by to melo byt naopak..Very Happy ja taky nevim cim to bylo..Very Happy ale stejne z toho nakonec nic nebylo jsi spatny hostitel..:d zadny deti z toho..Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Farwik

Farwik


Poeet p?íspivku : 20
Registration date : 08. 09. 09

co takhle sraz , guildovní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: co takhle sraz , guildovní sraz   co takhle sraz , guildovní sraz Icon_minitimeSun Sep 13, 2009 7:39 pm

Myska napsal:

ale stejne z toho nakonec nic nebylo jsi spatny hostitel..:d zadny deti z toho..Very Happy

Se nediv kdyz sli hned na grill. king
Návrat nahoru Goto down
Myska

Myska


Poeet p?íspivku : 138
Age : 42
Registration date : 17. 09. 08

co takhle sraz , guildovní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: co takhle sraz , guildovní sraz   co takhle sraz , guildovní sraz Icon_minitimeSun Sep 13, 2009 7:46 pm

[quote="Farwik"]
Myska napsal:

Se nediv kdyz sli hned na grill. king


no jo ale byli pekne tvrdy..Very Happy Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Malda




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 26. 05. 09

co takhle sraz , guildovní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: co takhle sraz , guildovní sraz   co takhle sraz , guildovní sraz Icon_minitimeTue Sep 22, 2009 8:21 pm

Jak tak koukám tam sraz musel být super... škoda že mě to nevyšlo snad příště to výjde určitě Smile
Návrat nahoru Goto down
Amore

Amore


Poeet p?íspivku : 40
Age : 36
Location : Geca
Registration date : 19. 10. 09

co takhle sraz , guildovní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: co takhle sraz , guildovní sraz   co takhle sraz , guildovní sraz Icon_minitimeWed Oct 28, 2009 6:59 pm

Kto plati na sraze flasku ? :p
Návrat nahoru Goto down
Guldan




Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 23. 02. 09

co takhle sraz , guildovní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: co takhle sraz , guildovní sraz   co takhle sraz , guildovní sraz Icon_minitimeWed Oct 28, 2009 7:45 pm

no já ne Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
Antaris




Poeet p?íspivku : 83
Registration date : 13. 09. 09

co takhle sraz , guildovní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: co takhle sraz , guildovní sraz   co takhle sraz , guildovní sraz Icon_minitimeThu Oct 29, 2009 5:46 pm

No ja tam jako nepojedu pokud nebudu nic platit tak si na mne neco rychle najdete Very Happy:D:D jeste nemam jako zadnu flasku Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Myska

Myska


Poeet p?íspivku : 138
Age : 42
Registration date : 17. 09. 08

co takhle sraz , guildovní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: co takhle sraz , guildovní sraz   co takhle sraz , guildovní sraz Icon_minitimeThu Oct 29, 2009 6:34 pm

Ani ja neplatim..:d pac jsem sikovna..:d ale ted sme zrovna domlouvali srazin za tech 14 dni vikend to jest 13-15.11 tak se k tomu vyjadrete..Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





co takhle sraz , guildovní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: co takhle sraz , guildovní sraz   co takhle sraz , guildovní sraz Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
co takhle sraz , guildovní sraz
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» A co takhle OBCHOD?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blood Angels :: Pokec-
Přejdi na: