Blood Angels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blood Angels


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Guldan the necromancer

Goto down 
+2
Guerilla
Bloodyblow
6 posters
AutorZpráva
Bloodyblow

Bloodyblow


Poeet p?íspivku : 34
Registration date : 26. 09. 08

Guldan the necromancer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Guldan the necromancer   Guldan the necromancer Icon_minitimeMon Feb 23, 2009 2:49 pm

Mnoooo, ja myslim, ze supr prihlaska Surprised ... Co se tyce skillu, tak taky prijatelny Wink a dungy nejsou problem, to se casem naucis. Cool
Návrat nahoru Goto down
Guerilla

Guerilla


Poeet p?íspivku : 48
Age : 34
Registration date : 26. 10. 08

Guldan the necromancer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Guldan the necromancer   Guldan the necromancer Icon_minitimeMon Feb 23, 2009 4:45 pm

Musim se připojit a pochválit ukázkovou přihlášku king rendeer
Návrat nahoru Goto down
Myska

Myska


Poeet p?íspivku : 138
Age : 42
Registration date : 17. 09. 08

Guldan the necromancer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Guldan the necromancer   Guldan the necromancer Icon_minitimeMon Feb 23, 2009 8:15 pm

Ahojky tak takhle skvelou prihlasku jsem snad ani jeste nevidela..Smile Fialova upirka sice neni v guilde ale moc rada ostatni do guildy laka a zato sme ji vdecni..Smile Nemam co dodat snad jen ze doufame ze pokud budes mezi nami ze se ti u nas bude libit..Smile pa Mysicka GM Krvavych Andelu.. Laughing
Návrat nahoru Goto down
Stich

Stich


Poeet p?íspivku : 72
Age : 30
Location : Brit pri resserovi
Registration date : 03. 01. 09

Guldan the necromancer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Guldan the necromancer   Guldan the necromancer Icon_minitimeMon Feb 23, 2009 9:08 pm

velmy pekna prihlaska pokud zvladnes skusku myslim ze by nebol problem tie dungy pridu casom to se neboj Smile
Návrat nahoru Goto down
Guldan




Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 23. 02. 09

Guldan the necromancer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Guldan the necromancer   Guldan the necromancer Icon_minitimeTue Feb 24, 2009 12:19 am

Díky za pochvaly, snažil sem se Wink

Myska: Urcite bude Smile

Stich: Jasné, sem s úkolem Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Sammaela
Admin
Sammaela


Poeet p?íspivku : 131
Age : 34
Registration date : 17. 09. 08

Guldan the necromancer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Guldan the necromancer   Guldan the necromancer Icon_minitimeThu Mar 12, 2009 3:08 pm

takze mel bych tu pro tebe par rad... a jeden navrh... vlastne dva Very Happy takze zacneme nejdriv tema radama Smile
1.sumy sumime na zalozu potvori<<<asi se zeptas proc.... odpovim ti je to jednoduchy Very Happy nefizujou a kdyz ji vysumis brzo tak si te ani nevsimne...( neplati kdyz solujes dung)

2.Necro sumy ze svitku-slouzi jako klamne cile cili... kdyz de po tobe dejme tomu skeleton warrior knight tak si to nasumis na sebe dva tri Very Happy a ses vysmatej a muzes stat na fleku Very Happy nepouzivej je prosim na zasumeni krakena a podobnyc veci Very Happy nesmysl to tam ratsi hod mumku nebo wraita Very Happy nebo tak neco Very Happy

3. neschovavej se v pozadi-koukal jsem ze kdyz dem dung tak ses nevyraznej a schovavas se vzadu za ostatnima... ale zapominas na to ze ty jsi temny pan nejmocnejsi stvoreni tohoto sveta a taky nejsilnejsi Smile plechove jsou prvni a ty jsi hned za nema za tebou je ranger a cler... a pak je mag... Smile neboj se polozit zivot a uvedom si ze ses nesmrtelnej kdyz chces byt nesmrtelnej Smile

jinak a to plati pro vsechny pred dungem se bude kontrolovat vybava.. kdo co ma... Wink Very Happy

tak a ted ten navrch koukal jsem na tvoji RP povidku ze hrbitova... Smile a tak me napadlo jestli nechces delat kronikare... Smile v dungeonech nemame skoro nic.... Smile a tobe to de.....

a druhy navrh .... jednou ti ukazu jak ja chodim za necra Very Happy ve smuckach a s 60 magery Very Happy

tak to bychom mely Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloodangels.tym.cz
Guldan




Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 23. 02. 09

Guldan the necromancer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Guldan the necromancer   Guldan the necromancer Icon_minitimeThu Mar 12, 2009 8:19 pm

Sammaela napsal:

1.sumy sumime na zalozu potvori

Snažím se na záložky házet no. Ale jak píšeš už v bodě 3, když sem vzadu tak na potvoru kolikrát nevidím, takže proto jdou mimo...

Sammaela napsal:

2.Necro sumy ze svitku

Hodím na klávesu a vyzkouším Smile

Proč krakena apod. ne? Myslel sem, že o to jde...čím víc klamáků, tím líp...trio mumka/wrajta/skel se mi zdálo málo...

Sammaela napsal:

3. neschovavej se v pozadi-

Umřít mi nedělá problém, pokud je ještě někdo kdo mě resne. Myslel sem, že má úloha je spíš pojistka, která se to pokusí pozvedat (píšu pokusí, protože v minulym decu se mi to třeba nepovedlo Sad ). Vzhledem k radě číslo 1 se pokusím na tom zapracovat...

Sammaela napsal:

jinak a to plati pro vsechny pred dungem se bude kontrolovat vybava.. kdo co ma... Wink Very Happy

Pokud jde o ty necro regy ve windu, bylo to zapřičiněný situací Razz V decu bych je s sebou měl Wink

Sammaela napsal:

tak a ted ten navrch koukal jsem na tvoji RP povidku ze hrbitova... Smile a tak me napadlo jestli nechces delat kronikare... Smile v dungeonech nemame skoro nic.... Smile a tobe to de.....

Můžu to zkusit, psát mě docela baví. Jestli mi to jde nejsem schopnej posoudit Wink Pokud by byl zájem můžu zkusit i webmastera...ty aktualizace novinek jsou docela mizerný Razz

Sammaela napsal:

a druhy navrh .... jednou ti ukazu jak ja chodim za necra Very Happy ve smuckach a s 60 magery Very Happy

Určitě Smile
Návrat nahoru Goto down
Sammaela
Admin
Sammaela


Poeet p?íspivku : 131
Age : 34
Registration date : 17. 09. 08

Guldan the necromancer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Guldan the necromancer   Guldan the necromancer Icon_minitimeThu Mar 12, 2009 11:13 pm

ty nejsi pojistka na pozvedani Very Happy to je spis nekdo jinej Very Happy ty jsi nejmocnejsi sumoner na dp Very Happy dokazes si usumit i potvoky ktery zerou sumy Very Happy kdyz vis jak zejo ovsem Very Happy a pokud de o ty klamaky na krakenovi ..... reknu to takto... Smile ono je sice pekny ze tam nahazis 20 mega zombigu Very Happy ale ti zombici mu nic neudelaj Smile takze bez efektu Very Happy a vem si ze v nekterych dungeonech takovito krakeni musi padnou do 30 sekund Very Happy a ne se tam s nema stvat jak mi dve minuty Very Happy takze kdyz se ti nelibi trojce mumka wrait skeleton wariior tak si tam pridej jeste treba toho debila bez hlavy Very Happy nevim jak se menuje Very Happy ja treba sumim na takoviho krakena 5 sumu a udrzuju je a to je rychlost Very Happy to k tomu neportebuju ani buchny Very Happy to stejny s LSN Very Happy nez se vzpomatuje je tuhy Very Happy no kazdopadne by bylo nej kdyby jsem ti to asi ukazal Very Happy takze sezenu TMR a ukazu Smile jsou to takovi teorie ktery proste mam v hlave a nedokazu je poradne popsat Very Happy hlavne mas IJS rychly sumy Very Happy tak proc se schovavat?? Very Happy nanic Very Happy to delaj zacatecnici Smile ty ses sumoner... v sumech ses lepsi jak podelanej mag Very Happy kterej se krci za zed Very Happy ale zase nejses dobrej v te zdi Very Happy kazdopadne zaklad je tento: IJS nez vlezes do mistnosti s potvorou at je jakakoly Very Happy nikdy nevis kdo na tebe bude carovat... Smile dalsi vec jak vlezes do mystnosti tri rychli zombi na sebe Very Happy me kuprikladu staci jedna Very Happy pak beham jako kreten po mistnosti Very Happy ale to je vedlejsi Very Happy vec cislo tri Very Happy sumyt na zalozku jedno v jakym poradi... az zjistis jaky jsou potvory budes sumyp v poradi potvory tak jako ja Very Happy treba na krakena nevitahu prvniho suma wraita nebo dalsi blbost Very Happy ale mumku Very Happy to je podle situace no Very Happy podle poctu lidi podle vseho Very Happy proste do mistnosti vchazej po plechach a je to Very Happy

takze to by chom meli jednu vec Smile

no webmaster nebudes pac neznam heslo na administraci stranek Very Happy takze si ho musim zase nechat poslat uz po sto padesaty a porad dokolecka Very Happy jinak toho kronikare bych ti dal Smile ale at se k tomu vijadri kazdej treba na porade Sad
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloodangels.tym.cz
Guldan




Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 23. 02. 09

Guldan the necromancer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Guldan the necromancer   Guldan the necromancer Icon_minitimeFri Mar 13, 2009 11:05 pm

Tak myslím, že něco sem si k srdci vzal, každopádně na ukázku se těším Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Guldan the necromancer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Guldan the necromancer   Guldan the necromancer Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Guldan the necromancer
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blood Angels :: Prihlasky-
Přejdi na: