Blood Angels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blood Angels


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Přihláška-Harsh

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Podolak

Podolak


Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 20. 09. 08

Přihláška-Harsh Empty
PříspěvekPředmět: Přihláška-Harsh   Přihláška-Harsh Icon_minitimeSat Sep 20, 2008 5:22 pm

Krev s váma Blood Angels!

Mé jméno je Martin Podolský je mi 14 let pocházím z městečka jménem častolovice. Mezi mé zálibi patrří fotbal a hraní UO.

Na DP harju asi 1a pul roku za postavu Harsh-warior skilly:sw,tct,fenc-max parring-95 mf-70 mam +10 hadry a dělám +20 už mám 2 klíčky.
Další má postava je Rozamunda-cleric skilly:heal-87 mgr-kolem 82 tuto postavu nyní tréním.


Dungeony jsem prošel tyto:FIRE,FDD,Hytl,Wrong,Deceit,TeraSanctum,Water a nb dungy.

Prošel sem guildamy: LD-odchod kuli hadce s členem Nazareth kuli nedorozumnění...

Kontakt:440071469

Tak snad sem napsal fše o mně a teď netrpělivě čekám na vaše ůkoly.

Zatim se mějte s pozdravem Podolák.
Návrat nahoru Goto down
Sammaela
Admin
Sammaela


Poeet p?íspivku : 131
Age : 34
Registration date : 17. 09. 08

Přihláška-Harsh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška-Harsh   Přihláška-Harsh Icon_minitimeSat Sep 20, 2008 9:41 pm

ahojky zdravim takze u wara mas jakej heal?? jakej mas nazor na PK co od nasi guildy ocekavas
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloodangels.tym.cz
Podolak

Podolak


Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 20. 09. 08

Přihláška-Harsh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška-Harsh   Přihláška-Harsh Icon_minitimeSat Sep 20, 2008 11:32 pm

Case napsal:
ahojky zdravim takze u wara mas jakej heal?? jakej mas nazor na PK co od nasi guildy ocekavas

Ahoj Case.

Takze u wara mam asi 56 heal-dotrenim.... nazor na pk radproti nim beham pvp mel sem pristup na max pk maga pechyho nebavilo mne to za nej....vymenil sem ho s kamosem z realu za toho clerdu
a co od vasi guildy ocekavam? bandu pohodovejch lidi co me zprijemni hru
Návrat nahoru Goto down
Podolak

Podolak


Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 20. 09. 08

Přihláška-Harsh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška-Harsh   Přihláška-Harsh Icon_minitimeWed Sep 24, 2008 11:50 am

No tak uz zmodravam snad to bude uz brzy jinak akce nejaka by nebyla? santa rad bych s vami zasel Laughing
Návrat nahoru Goto down
Newman




Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 19. 09. 08

Přihláška-Harsh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška-Harsh   Přihláška-Harsh Icon_minitimeWed Sep 24, 2008 11:52 am

to ej dobre ze zmodravas a v patek se asi enco pujde este ti dame vedet a slava ze uz budes modrej cheers tak neco podniknem
Návrat nahoru Goto down
Podolak

Podolak


Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 20. 09. 08

Přihláška-Harsh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška-Harsh   Přihláška-Harsh Icon_minitimeWed Sep 24, 2008 11:53 am

ok kdyz tak neco pak pudem spolu solnout Laughing
PS: pisem zitra z neceho???
Návrat nahoru Goto down
Sammaela
Admin
Sammaela


Poeet p?íspivku : 131
Age : 34
Registration date : 17. 09. 08

Přihláška-Harsh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška-Harsh   Přihláška-Harsh Icon_minitimeSun Dec 21, 2008 4:04 pm

heh uz ani nevim proc byl vyhozen... ale je i mozny ze proste sam odesel... lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloodangels.tym.cz
Sponsored content





Přihláška-Harsh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška-Harsh   Přihláška-Harsh Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Přihláška-Harsh
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Harsh - warior

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blood Angels :: Arch anebo co je vyrizeno-
Přejdi na: