Blood Angels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blood Angels


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ahoojky všem ... :)

Goto down 
+3
Stich
Guerilla
Šílená Komteska
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Šílená Komteska




Poeet p?íspivku : 19
Age : 33
Location : Bechyně
Registration date : 07. 10. 08

Ahoojky všem ... :) Empty
PříspěvekPředmět: Ahoojky všem ... :)   Ahoojky všem ... :) Icon_minitimeMon May 18, 2009 8:09 pm

Ahojky všem ....
Chtěla bych se předem omluvit za to že jsme nedala vědet... to za 1. za 2. že sem se nerozloučila s pár lidma co už nehrají... a za 3. že sem opustila myšičku ... Sad Což me dost potom mrzelo...
Ale doufám že už je vše ok...

S Pozdravem Štěpy .. =o)
Návrat nahoru Goto down
Guerilla

Guerilla


Poeet p?íspivku : 48
Age : 34
Registration date : 26. 10. 08

Ahoojky všem ... :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoojky všem ... :)   Ahoojky všem ... :) Icon_minitimeWed May 20, 2009 12:12 am

Tak sem si řekl že nebudu zakládat novej topic a napíšu sem... Koukal sem že web prošel rekonstrukcí za což si zasloužíte velkou pochvalu... dál by mě zajímalo jak se máte a jestli nezlobíte Myšku... study
Návrat nahoru Goto down
Stich

Stich


Poeet p?íspivku : 72
Age : 30
Location : Brit pri resserovi
Registration date : 03. 01. 09

Ahoojky všem ... :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoojky všem ... :)   Ahoojky všem ... :) Icon_minitimeWed May 20, 2009 3:12 pm

mame se celkom v pohode a mi a zlobit nikdy (myslene ironicky)
Návrat nahoru Goto down
Myska

Myska


Poeet p?íspivku : 138
Age : 42
Registration date : 17. 09. 08

Ahoojky všem ... :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoojky všem ... :)   Ahoojky všem ... :) Icon_minitimeThu May 21, 2009 9:31 am

Ahojky Guerillko Smile dekujem za pochvalu taky to dalo mooooc prace..Very Happy u nekterych casti jsme se ze Sammem malem pohadali Twisted Evil Very Happy jinak se mame dobre a neboj zatim me nezlobej a zvladam je..Smile a jak se mas ty??
Návrat nahoru Goto down
Guerilla

Guerilla


Poeet p?íspivku : 48
Age : 34
Registration date : 26. 10. 08

Ahoojky všem ... :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoojky všem ... :)   Ahoojky všem ... :) Icon_minitimeFri May 22, 2009 4:22 pm

já se mám famfárově... blíží se čas fesťáků tak se nemůžu dočkat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Guldan




Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 23. 02. 09

Ahoojky všem ... :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoojky všem ... :)   Ahoojky všem ... :) Icon_minitimeFri May 22, 2009 5:42 pm

koukám pěknej oftopic si z toho gue udělal :-D

každopádně fajn, že ses ozval Wink

taky sme myšku se samem za stránky chválili Wink a co se týče zlobení.....jak by sme mohli Very Happy jocolor

jinak...jaký festy?
Návrat nahoru Goto down
Bloodyblow

Bloodyblow


Poeet p?íspivku : 34
Registration date : 26. 09. 08

Ahoojky všem ... :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoojky všem ... :)   Ahoojky všem ... :) Icon_minitimeFri May 22, 2009 8:40 pm

Ahoj, tak tvurci new webu si zaslouzi muj obdiv, poklonu a kdybych mel klobouk, tak bych ho smeknul Like a Star @ heaven
Fakt uctyhodna prace, co musela stat mnoho usili.

PS: Doufam ze nikomu nevadi, ze tu pisu...
Návrat nahoru Goto down
Guerilla

Guerilla


Poeet p?íspivku : 48
Age : 34
Registration date : 26. 10. 08

Ahoojky všem ... :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoojky všem ... :)   Ahoojky všem ... :) Icon_minitimeTue May 26, 2009 10:19 pm

Guldan napsal:


jinak...jaký festy?


No teď o víkendu jedu na první... a v létě sem zatim rozhodlej jet na Subculture Fest lol!
Návrat nahoru Goto down
Guldan




Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 23. 02. 09

Ahoojky všem ... :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoojky všem ... :)   Ahoojky všem ... :) Icon_minitimeWed May 27, 2009 12:54 am

Guerilla napsal:

No teď o víkendu jedu na první... a v létě sem zatim rozhodlej jet na Subculture Fest lol!

tak to se asi nepotkáme :p
Návrat nahoru Goto down
Guerilla

Guerilla


Poeet p?íspivku : 48
Age : 34
Registration date : 26. 10. 08

Ahoojky všem ... :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoojky všem ... :)   Ahoojky všem ... :) Icon_minitimeWed May 27, 2009 11:26 pm

To víš ja na metal nejezdim rendeer
Návrat nahoru Goto down
Guldan




Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 23. 02. 09

Ahoojky všem ... :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoojky všem ... :)   Ahoojky všem ... :) Icon_minitimeThu May 28, 2009 3:01 pm

Je mi to jasný Very Happy

Třeba se jednou objevím i na nějakým nemetalovým Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sammaela
Admin
Sammaela


Poeet p?íspivku : 131
Age : 34
Registration date : 17. 09. 08

Ahoojky všem ... :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoojky všem ... :)   Ahoojky všem ... :) Icon_minitimeMon Jun 01, 2009 3:45 am

Bloodyblow napsal:
Ahoj, tak tvurci new webu si zaslouzi muj obdiv, poklonu a kdybych mel klobouk, tak bych ho smeknul Like a Star @ heaven
Fakt uctyhodna prace, co musela stat mnoho usili.

PS: Doufam ze nikomu nevadi, ze tu pisu...

hehe... tak timto jsi me docela dostal..Wink Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloodangels.tym.cz
Bloodyblow

Bloodyblow


Poeet p?íspivku : 34
Registration date : 26. 09. 08

Ahoojky všem ... :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoojky všem ... :)   Ahoojky všem ... :) Icon_minitimeMon Jun 01, 2009 5:58 pm

Ja vim Cool
Návrat nahoru Goto down
Guerilla

Guerilla


Poeet p?íspivku : 48
Age : 34
Registration date : 26. 10. 08

Ahoojky všem ... :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoojky všem ... :)   Ahoojky všem ... :) Icon_minitimeThu Jul 30, 2009 11:24 pm

Ahoj děti moje What a Face jak se vám vede? Právě sem zjistil že mám smazanej acc takže už se za váma ani nepodívám No tak aspon dejte vědět jak válčíte v temném ráji rendeer *muck* affraid
Návrat nahoru Goto down
Stich

Stich


Poeet p?íspivku : 72
Age : 30
Location : Brit pri resserovi
Registration date : 03. 01. 09

Ahoojky všem ... :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoojky všem ... :)   Ahoojky všem ... :) Icon_minitimeFri Jul 31, 2009 12:23 am

cez prazdniny to stoji za hovno (ako kazdy rok) ale inak super uz sa zaciname trochu zlepsovat co sa tyka narocnosti dungeonov.... ale pri aktivnosti ludi cez prazdniny sa aj tak nikdy nenazbiera ludi na nejaky vacsi dung
Návrat nahoru Goto down
Guldan




Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 23. 02. 09

Ahoojky všem ... :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoojky všem ... :)   Ahoojky všem ... :) Icon_minitimeFri Jul 31, 2009 12:25 pm

Zdarec chlape, s tim acc je to v kaši Sad Ale tak vytreníš novou postavu. Twisted Evil

Prázky sou s aktivitou na štíru no, ale zase se nám povedlo pár husarských kousků...jako třeba jako první dobýt změněný cove, nebo přitáhnout domů sochu Smile

Jinak pokud mi to icq hlásí dobře tak předem všechno nejlepsí k narozeninám Wink
Návrat nahoru Goto down
Stich

Stich


Poeet p?íspivku : 72
Age : 30
Location : Brit pri resserovi
Registration date : 03. 01. 09

Ahoojky všem ... :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoojky všem ... :)   Ahoojky všem ... :) Icon_minitimeFri Jul 31, 2009 3:27 pm

guldo a o dnesnim cove radsi pomlcime Very Happy:D
Návrat nahoru Goto down
Guerilla

Guerilla


Poeet p?íspivku : 48
Age : 34
Registration date : 26. 10. 08

Ahoojky všem ... :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoojky všem ... :)   Ahoojky všem ... :) Icon_minitimeSat Aug 01, 2009 4:17 pm

Bohužel na UO bych ted neměl čas protože sme si s přítelkyní pořídili dalšího psa Twisted Evil Narozeniny mám až zejtra ale díky pig
Sem rád že se vám daří dobře, ale sám vim že když nehraju já tak to pro vás nemá cenu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Guldan




Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 23. 02. 09

Ahoojky všem ... :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoojky všem ... :)   Ahoojky všem ... :) Icon_minitimeSun Aug 02, 2009 5:06 pm

My hrajeme jen proto, že věříme, že se jdnou vrátíš Laughing To je snad uplně jasný cheers
Návrat nahoru Goto down
Myska

Myska


Poeet p?íspivku : 138
Age : 42
Registration date : 17. 09. 08

Ahoojky všem ... :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoojky všem ... :)   Ahoojky všem ... :) Icon_minitimeFri Aug 07, 2009 3:29 am

Cauky zlato nase..Smile no valcime celkem dobre az na nejaky ty vylehy znas to..:)Koupili jsme novej barak vetsi s veeeeelkou strechou no pohoda..Smile moc se nerozrustame zatim teda pac co sme meli adepty jeden prasil a pak odesli i dalsi byli to kamaradi..Very Happy No chybis nam..:d a jak to ze ti smazali acc??Sad si udelej honem novej zacni hrat zas aktivne a pridej se k nam..Very Happy jinak te taky moc zdravime..Smile a jak se vede tobe??
Návrat nahoru Goto down
Guerilla

Guerilla


Poeet p?íspivku : 48
Age : 34
Registration date : 26. 10. 08

Ahoojky všem ... :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoojky všem ... :)   Ahoojky všem ... :) Icon_minitimeTue Sep 01, 2009 8:28 pm

Ahoj mysko no mě se vede fajn Wink no dneska sem zjistil že acc není smazaný takže jen co překonám lenost a koupim si nějáký dvd na který zazálohuju muziku tak přeinstaluju okna a budu občas hrát Smile tak až se tak stane tak se ozvu a pokud budete chtít a já budu mít čas tak s vámi rád něco zajdu Cool
Návrat nahoru Goto down
Guerilla

Guerilla


Poeet p?íspivku : 48
Age : 34
Registration date : 26. 10. 08

Ahoojky všem ... :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoojky všem ... :)   Ahoojky všem ... :) Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 4:46 pm

Zdárec palec lamičky Very Happy tak teď instaluju UO na jinej comp a jestli to nepude tak už fakt nevim co dělat Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Guldan




Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 23. 02. 09

Ahoojky všem ... :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoojky všem ... :)   Ahoojky všem ... :) Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 6:48 pm

čau čau čau čau....pude to! A když ne, tak řekneš myšce...ona je na instalování ultimy obornice Smile
Návrat nahoru Goto down
Guerilla

Guerilla


Poeet p?íspivku : 48
Age : 34
Registration date : 26. 10. 08

Ahoojky všem ... :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoojky všem ... :)   Ahoojky všem ... :) Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 8:47 pm

Guldan napsal:
čau čau čau čau....pude to! A když ne, tak řekneš myšce...ona je na instalování ultimy obornice Smile

ale já jak vidno sem totální antitalent scratch no nic zejtra zformátuju disk a zkusim to znova lol!
Návrat nahoru Goto down
Guerilla

Guerilla


Poeet p?íspivku : 48
Age : 34
Registration date : 26. 10. 08

Ahoojky všem ... :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoojky všem ... :)   Ahoojky všem ... :) Icon_minitimeFri Sep 17, 2010 5:33 pm

Ahoj děti moje, tak jak válčíte v temnym ráji? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ahoojky všem ... :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoojky všem ... :)   Ahoojky všem ... :) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ahoojky všem ... :)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blood Angels :: Pokec-
Přejdi na: