Blood Angels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blood Angels


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ahoojky všem ... :)

Goto down 
+3
Stich
Guerilla
Šílená Komteska
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Myska

Myska


Poeet p?íspivku : 138
Age : 42
Registration date : 17. 09. 08

Ahoojky všem ... :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoojky všem ... :)   Ahoojky všem ... :) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 28, 2010 1:46 pm

Guerilla napsal:
Ahoj děti moje, tak jak válčíte v temnym ráji? Very Happy

Ahoj zlato už sme nějak doválčily :-) dlouho sem tu nebyla tak sem si ani nevšimla že si psal tak odepisuju tak pozdě :-) Ba už padlo no nebyl nějak časík na hraní a tak :-) a jak se máš ty??, :-) hraješ??
Návrat nahoru Goto down
Guerilla

Guerilla


Poeet p?íspivku : 48
Age : 34
Registration date : 26. 10. 08

Ahoojky všem ... :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoojky všem ... :)   Ahoojky všem ... :) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 03, 2011 4:49 pm

Zrovna jsem pdo dvou letech nainstaloval UO Smile a jak tak chodim po DP tak zjišťuju že nikoho neznám... a jinak se mám pracovně... skoro na nic není čas Wink
Návrat nahoru Goto down
Myska

Myska


Poeet p?íspivku : 138
Age : 42
Registration date : 17. 09. 08

Ahoojky všem ... :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoojky všem ... :)   Ahoojky všem ... :) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jan 07, 2011 5:56 pm

no vidis a ani nenapises na icq nic bysme nekdy zahrali :-D ja teda taky moc nehraju ale tak potkat bysme se tam nekdy jako mohli :-D
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ahoojky všem ... :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoojky všem ... :)   Ahoojky všem ... :) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ahoojky všem ... :)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blood Angels :: Pokec-
Přejdi na: